Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Otekanje nog

Otekanje nog

Stara sem 28 let. V zadnjem casu (2,3 mesce) se pocutim zelo utrujeno. Otekajo mi noge. Zjutraj se mi zdi vse dokaj normalno. Proti veceru pa kot bi mi kavbojke postale premajhne. Na nogi se vidijo tudi zarezice od kavbojk. Zile na nogah so pri meni ze od nekdaj kar vidne. Imam pa tudi kar precej popokanih manjsih vijolicnih zilic. KT Yasminele jemljem priblizno 12 let. Zanima me kaj bi lahko bilo narobe. Brala sem namrec na internetu, ko sem iskala vzrok tezavam in velikokrat zasledim, da bi lahko slo za razsirjene vene, torej posledicno to lahko slabo vpliva na srce, ce prav razumem. Prosila bi za vase mnenje. Najlepsa hvala in lep vikend. Marusa

Pozdravljeni,
lahko gre za vensko popuščanje zaradi krčnih žil. To se da diagnosticirati in zdraviti.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Najlepsa hvala za odgovor! Katera preiskava je potrebna, da se ugotovi ali gre za vensko popuščanje?

Najlepsa hvala za odgovor! Katera preiskava je potrebna, da se ugotovi ali gre za vensko popuščanje?

Najenostavnejši je UZ pregled ven na nogah.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close