Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Neprijeten občutek v desnem testisu

Neprijeten občutek v desnem testisu

Pozdravljeni,
zaradi neprijetnih občutkov v desnem modu sem šel k osebnemu zdravniku, ki me je napotil k Urologu. Opravil sem ultrazvok testisov (razen ciste v obmodku nič posebnega, ni torzije) in ultrazvok trebuha (vse v redu), pregled urina (CRP 8), pregled krvi (levkociti, trombociti, eritrociti, hemoglobin.. vse v mejah normale). Urolog je zaključil zdravljenje, ker ne najde vzroka za bolečine v testisu.

Še vedno imam neprijeten občutek v obmodku desnega testisa, če sedim, stojim vseeno. Desni testis je tudi malenkost večji. Če stisnem za semenovod me močno zaboli. Tako, da sklepam da neprijeten občutek izhaja od tu. 2-3x v zadnjem letu se mi je že tudi zgodilo, da sta mi oba testisa otekla in me 2-3ure bolela, tako da nisem mogel hoditi..

Je to posledica kake spolno prenosljive bolezni, vnetja ali kaj drugega. Zdaj sem bil že 3tjič pri osebnem zdravniku, dvakrat pri urologu in še vedno nismo našli vzroka za te težave..

Hvala,
lep pozdrav!

Pozdravljeni,
težave vam tudi jaz ne morem rešiti. Če sumite na spolno prenosljivo bolezen, povejte za ta sum osebnemu zdravniku, da vas napoti na testiranje. Opravi ga dermatovenerolog.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close