Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolecina v levem in zadnjem predelu glave

Bolecina v levem in zadnjem predelu glave

Pozdravljeni

Pred cca 3 tedni me je začela boleti glava, ampak na tak način se nikoli prej. Najprej me je bolela glava samo na levi strani, tudi leva stran zgoraj in do večinoma dopoldan, 2 ali 3 dni zaporedoma nato je za kakšen dan ali dva ponehala in se nato spet pojavila. Zadnji teden pa me večinoma se vedno boli na levi strani in sicer nad uhljem proti zadnjemu delu glave in zadnji del glave, vse to na levi strani. Najprej me je bolelo dopoldan, sedaj pa včasih tudi popoldan oziroma zvecer preden zaspim. Bolečina se vedno pride za par dni nato pa spet odneha. Od uhlja proti zadnjemu delu glave me na dotik boli, občasno me tudi bolita vrat in leva rama (ramo sem pred leti imela zlomljeno vendar me nikoli ni bolela, razen zadnje čase pri zgoraj opisanem primeru).

Sedaj me pa zanima vaše mnenje bza kakšen vrzrok gre?
Hvala za odgovor

Pozdravljeni,
zelo verjetno, da gre za bolečino mišičnega izvora, kot je tenzijski glavobol. Migrena skoraj, da ne izgleda tako. Poskusite delati vaje za sprostitev, masažo vratu in zatilja, če se le da, ne vzemite tablet. Če ne bo minilo, je treba na preiskave.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close