Forum: Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Računalniki, programi, tabele, televizijski programi, operaterji, mobilni telefoni, tarife, nastavitve, programska oprema, e-naprave in povezave, hitrost interneta, wifi, cene ...

Asp spletne strani

Odgovori Nova tema
Default avatar Seba 14 Feb 2004 18:23

Kje se bi dalo naučiti asp spletne strani?Pozna kdo kakšen tutorial na netu?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar hmmm 16 Feb 2004 08:48

Če misliš na navaden ASP, potem je kar nekaj tega tule , če misliš na ASP.NET, potem definitivno tule .
Drugače pa če že samo v googla vtiplkaš asp, dobiš en kup uporabnih strani, tako da če ti že iskanje te vsebine, ki jo je res na tone dela težave, potem ne vem kako bo z ostalim...

Default avatar Simona 19 Feb 2004 10:06

Jaz sem se ASP-ja naučila s tutorialom Dreamweaverja MX. Potem pa rabiš še pomoč spletnih strani - vtipkaj v googla.

Default avatar Green123 12 Feb 2018 18:12

Zdravo!

Vidim da ste se v preteklosti učili ASP.net. Potreboval bi osnove pri nekem izdelku. Bi mi lahko pomagali, če vam posredujem navodila. Seveda z plačilom!

Prosim.

Default avatar Green123 12 Feb 2018 18:13

Prikaži citatSimona je napisal/a:
Jaz sem se ASP-ja naučila s tutorialom Dreamweaverja MX. Potem pa rabiš še pomoč spletnih strani - vtipkaj v googla.
Zdravo!

Vidim da ste se v preteklosti učili ASP.net. Potreboval bi osnove pri nekem izdelku. Bi mi lahko pomagali, če vam posredujem navodila. Seveda z plačilom!

Prosim.

Stran 1 od 1
Na vrh