Forum.Over.Net

Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Računalniki, programi, tabele, televizijski programi, operaterji, mobilni telefoni, tarife, nastavitve, programska oprema, e-naprave in povezave, hitrost interneta, wifi, cene ...

Asp spletne strani

Default avatar

Seba

Kje se bi dalo naučiti asp spletne strani?Pozna kdo kakšen tutorial na netu?
Default avatar

hmmm

Če misliš na navaden ASP, potem je kar nekaj tega tule , če misliš na ASP.NET, potem definitivno tule .
Drugače pa če že samo v googla vtiplkaš asp, dobiš en kup uporabnih strani, tako da če ti že iskanje te vsebine, ki jo je res na tone dela težave, potem ne vem kako bo z ostalim...
Default avatar

Simona

Jaz sem se ASP-ja naučila s tutorialom Dreamweaverja MX. Potem pa rabiš še pomoč spletnih strani - vtipkaj v googla.
Default avatar

Green123

Zdravo!

Vidim da ste se v preteklosti učili ASP.net. Potreboval bi osnove pri nekem izdelku. Bi mi lahko pomagali, če vam posredujem navodila. Seveda z plačilom!

Prosim.
Default avatar

Green123

Simona je napisal/a:
Jaz sem se ASP-ja naučila s tutorialom Dreamweaverja MX. Potem pa rabiš še pomoč spletnih strani - vtipkaj v googla.
Zdravo!

Vidim da ste se v preteklosti učili ASP.net. Potreboval bi osnove pri nekem izdelku. Bi mi lahko pomagali, če vam posredujem navodila. Seveda z plačilom!

Prosim.