Najdi forum

Neznan izcedek

Pozdravljeni, imam vprasanje…. decembra sem imela transfer, ki je bil zal neuspesen saj je prislo do menstruacije, sedaj imam 3mesece pavze pred novim transferjem, da se scistim hormonov….sem ravno konec, drugega menstrualnega ciklusa odkar sem imela transfer… in ko bi se morala scistiti sem dobila obilen izcedek svetlo rjave/rumene barve zelo nepijetnega vonja… do sedaj se nikoli nisem imela nobenih vnetij. Tezava je le v izcedku neprijetnega vonja, nic me ne srbi ali pece. Od transferja nisva imela odnosov, ker se sploh nisem scistila, med prvim in drugim ciklusom sem imela ves cas rjav izcedek, kar naj bi bilo hormonsko neravnovesje zaradi prenehanja jemanja hormonov. Moja genikologinja mi je napisala antibioticno kremo (dalacin) ki si jo moram 7 dni zapored iztiskati v vagino ( ni me pogledala, govorili sva le po tel)…. Drugi dan sem dobila vrocino ki niha med 38-39 in je ne morem zbiti na manj kot 37,5… drugace sem zdrava, nism prehlajena, nic me ne boli, imam le izcedek in vrocino…izcedek skupaj z vonjem ostaja in je precej obilen uporabljati moram velike vlozke pa se to me vcasih dobesedno zalije…. danes je cetrti dan odkar jemljem lokalni antibiotik…. ko sem dobila vrocino sem klicala gen., ce je to kaksna povezava, vendar meni, da se me najbrz loteva kak virus…
Zanima me kaj bi to bilo, ali moram vzeti kak briz oz dati kri? Skrbi me vrocina prav tako je izcedek precej motec…
hvala za vas odgovor in lep pozdrav

Pozdravljeni,

verjetno so se stvari že uredile, a moje mnenje je, da bi bilo pametno dati bris nožnice na preiskavo.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close