Najdi forum

Kako se imenuje organizirano vadba z utežmi? Kaj je to TAE BO?

Body pump

Obstaja tudi vadba body pump na kasetah, dvd-jih?
Ravno zdaj sem v Vivi zasledila, da imajo 4 video kasete vadbe Tae bo v akciji (5.000,00).

Še to: mi lahko še kdo odgovori kakšna vadba je tae bo?

Tae bo je neka mešanica med kick boxom in aerobiko, imaš namreč dosti vaj podobnih boksu, in pa brce (vaje za noge). Je super vadba za kondicijo in moč…

LP

Jep, Tae bo je super telovadba, samo moraš met kondicijo… Vsaj malo, ker drugače te skoraj pobere…Če je pa nimaš, jo dobiš 🙂
V Lj. je super vadba, če te zanima poglej na http://www.taerobika.com, cene so ugodne, vadba je res vredna tega denarja, prvi obisk je zastonj.

Ja, ne vem sicer kaksna je razlika med tae bo-jem in sky bo-jem (namrec jaz hodim na slednjega), ampak pomoje je to zelo podobno ce ne isto. In ce sodim po ceni, je veliko bolj ugoden Calipso oz Bit center (www.sky-bo.com), preverjeno pa je odličen trening, lepe garderobe, fajn voditelji, različni treningi (sky bo TNZ, klasičen sky bo, sky bo z utežmi….).

Skratka priporočam!

Lp,

S

Tae bo v Taerobiki je pravi Tae bo, torej z licenco/certifikatom od g. Billy Blanksa, ki je tae bo “izumil”. Sky bo je podoben oz. identičen, vendar brez tega dovoljenja oz. certifikata(več na omenjeni spletni strani).

Na Sky bo še nisem šla, mi je pa tae bo v Taerobiki bil super, tako da bom ostala zvesta le-temu.

lp

New Report

Close