Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kolesarjenje Dunaj-Bratislava-budimpešta

Kolesarjenje Dunaj-Bratislava-budimpešta

Matjažek in ostali kolesarji!
Je kdo že kolesaril Dunaj- Bratislava -Budimpešta in lahko postreže s kakšno koristno informacijo, tja se odpravljamo avgusta .
Hvala
Karla

za avstrijski del:

Ja, drži se Helline ture.

Kolega je vodil parkrat to turo in pravi, da je zanimiva. JE pa baje avgusta precej gužva na njej…govoril je celo o pravih kolesarskih zastojih 🙂

LP, M.

Ps. Sam pa nisem še bil dol, tak da…sori.

Za domovino...z biciklom navhrib!

Hvala obema!
Mi se za v avgustu, odločamo med to turo in Bodenskim jezerom in Matjažek nestrpno čakam, da bom na temo Bodensko jezero prišla do kakšnih konkretnih informacij, sicer se čisto zabavam o branju tvojih in majinih postov, ampak konkretne informacije so vedno dobrodošle.
V pričakovanju , lp
karla

:-))

A ti bi tud ma v štalco? :-))

Drugač pa najbolj od vseh zgoraj naštetih predlagam Tour de Mur. Je najlepša!

LP, M.

Ps. Temi o Bodenskem jezeru bi bilo pa res dobro spremenit naslov, ampak ta forum ne dovoli popravljanja postov, tako da…sori.

Za domovino...z biciklom navhrib!

Žal Tour de Mur ni primerna za naše otročke ( starost od 6-12 let), zato moramo zbirat bol ravninske ture, približno 50-70 km na dan brez problema odkolesarimo. A je kakšen predlog za kakšno ravninsko krožno kolesarsko turo za en teden? ( Neussidler in Balaton smo že)
lp
karla

malo poišči po teh straneh, če kaj najdeš. Sicer pa je na Bavarskem in v Algau-u (okrog NeuSchwansteina) precej poti – uporabi iskalnik

PS: ali 6-letnik že prekolesari 50-70 km dnevno ali ga vozite v sedežu?

malo poišči po teh straneh, če kaj najdeš. Sicer pa je na Bavarskem in v Algau-u (okrog NeuSchwansteina) precej poti – uporabi iskalnik

PS: ali 6-letnik že prekolesari 50-70 km dnevno ali ga vozite v sedežu?

Hvala, za linke, vedno bolj me mika Bodensko Jezero, pa se Matjažek tok obira, da bomo mi šli sigurno prej, predvidoma začetek avgusta. Ta šestletnica je prejšno soboto sama prekolesarila 72 km ( cel dan, vmes več postankov kosilo in ni nič jamrala, sicer pa so imeli sabo tudi povezavo -palico, ki so jo lani več uporabljali, ko se ji ni dalo več, so jo priključili na očkov kolo, pa smo lahko naredili turo do konca.Super stvar priporočam, mi smo jo tud uporabljalpri tej starosti dve sezoni in smo lahko družinsko prekolesarili marsikaj.
Lp
karla

uf, ima pa kar dosti kondicije! Pri nas naredimo kakih 15km, pa bo stara 7 let – vendar se je šele lani navadila voziti brez pomožnih koleščkov. Kako se kaj obnese “štanga”, kje ste jo kupili in za koliko $$ ? Ali je kaj tekega, kot v tej trgovini ? Obstajajo namreč tudi precej dražje

Ta štanga je bila kupljena v Giga -sportu okoli 13 000 sit (lani)sedaj je okoli 15000 je teleskopska in zelo dobro služi.

ja, ja…matjažek se obira :-))

…sej bo…tudi to enkrat…
Ampak saj veš, ko enkrta pade iz plana, potem je težko zadevo vrinit nazaj.

Sej bo…

LP, M.

Za domovino...z biciklom navhrib!

pravi naslov trgovine je

kakšno kolo imate za 6letnico? mi smo letos kupili 20colskega s prestavami v hervisu (kvalitetne zavore, ležaji in prestave).

New Report

Close