Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Pozabljena tabletka Yasminelle

Pozabljena tabletka Yasminelle

Zivijo!
Jemljem kontracepcijske tabletke Jasminelle, v zadnjem tednu sem pozabila vzeti 2 tabketki, vzela sem jih naknadno. V tednu brez tablet nisem dobila menstruacije. Je to posledica pozabljenih tabletk? Trenutno niti nisem nadaljevala jemanja tabletk. Kaj naj sedaj?
Zadnji spolni odnos sem imela v novembru, bil je zasciten plus kasneje sem imela normalno menstruacijo, torej noseca oredvidevam da nisem…

Živjo!

Zakaj pa niste nadaljevali z jemanjem KT po premoru? Če rabite zaščito, potem jih začnite jemati, če ne, pa pač ne. Ali pa morebiti ne razumem najbolje vašega vprašanja?

Matjaž

Zanima me ce je to lahko razlog da menstruacije v tem ciklu nisem dobila. Zgodilo se je prvic v 8 letih jemanja tabletk…

Pri zamujenih oz. pozabljenih tabletah se pogosto zgodi, da nastopi vmesna krvavitev in ne odsotnost krvavitve. Ampak če niste noseči (in videti je, da ste precej prepričani, da niste), potem se s tem ne rabite obremenjevati. Poleg tega, vse je enkrat prvič.

Matjaž

New Report

Close