Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Logest in prebavne motnje

Logest in prebavne motnje

Pozdravljeni!
Pišem vam, ker me skrbi učinkovitost KT in se obračam na vas, saj vem, da mi boste znali dobro svetovati. Zbolela sem za virozo in sem od torka naprej imela težave s prebavnimi motnjami. Ves teden sta se menjala normalno blato in normalno blato, ki mu je sledilo bolj tekoče (a ne popolnoma vodeno). KT jemljem ob 21. uri, prebavne motnje pa so se mi načeloma pojavile pozno dopoldne, razen danes (normalno blato, ki mu sledi bolj tekoče) takoj zjutraj. Ker sem prebrala veliko forumov in našla različne odgovore, ali to vpliva na učinek kontracepcijskih tablet, pišem še vam. Naj dodam, da je ta teden zadnji teden, ko jemljem KT, saj s soboto začnem z 7-dnevnim premorom.
Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujem za pomoč.

Pozabila sem še dodati, da do bolj tekočega blata ni prihajalo vsak dan in po večkrat na dan, temveč (če sem ga imela) le 1x na dan in kot sem že navedla načeloma pozno dopoldne.

Pozdravljeni!

Problematična je lahko zelo intenzivna driska, ki traja več kot en dan, zato menim, da v vašem primeru učunkovitost KT ni zmanjšana.

Matjaž

Spoštovani!
Najlepše se vam zahvaljujem za vaš odgovor.
Želim vam lep dan

New Report

Close