Najdi forum

Pozdravljeni!
Z fantom sva skupaj 2 leti; je moj prvi in edini. Kontracepcijske tabletke jemljem od februarja lani. S fantom nimava pogostih spolnih odnosov, ker sva še mlada, oba 17 let in še ne prihajava domov k drug drugemu, kar jemljem kot zelo zelo pozitivno stvar:) Vendar ko se ‘pripravljava’ za spolni odnos, s predigro, se nikoli ne navlažim oz. zelo malo, kljub veliki vzburjenosti?!. Ne vem, če so za to krive KT ali kaj drugega. In zaradi tega, na začetku spolnega odnosa, čutim ostro bolečino, če tudi oslinim kolikor lahko (boležina uplahne čez nekaj časa).. Prosim, če bi mi lahko svetovali, kaj lahko naredim glede tega? Nočem, da fant misli, da me ne privlači, ker to nikakor ni res, in jaz glede vlažnosti trenutno nič ne morem:(
Drug problem je, da med spolnim odnosom zopet začutim drugo bolećino, zelo pekočo, in včasih mi tudi vse tam spodaj oteče in mi je zelo nerodno glede tega. Vse je rdeče in zelo boleče; pekoče.. Zato res, nikakor ne morem spolnega odnosa speljati do konca. Velikokrat se mi je tudi zgodilo, da med ali po spolnem odnosu krvavim. Ko grem na WC po spolnem odnosu, tudi 1 dan po spolnem odnosu, me zelooo o peče.. Bila sem že pri ginekologinji in mi je rekla, da bolečina in krvavitev ni nič takega, zaradi drgnjenja..
Ampak jaz že obupujem, najbolj glede bolečine.. VSAKIČ morava predčasno nehati zaradi pekoče bolečine (kljub lubrikantu, če ga uporabiva). Res, ne vem več, kaj naj naredim..
Tretji problem so moji orgazmi. Nikakor ga ne morem doseči v nikakršnem drugem položaju, razen ko sem jaz na fantu in jaz ‘prevzamem vajeti’. S tem pa je zopet razočaran moj fant, ker misli, da me on nikakor ne more zadovoljiti, da se lahko le sama. Kar je res po eni strani, glede na to, da v nikakršnem drugem položaju ne morem doseči orgazma. Drugače v spolnem odnosu z njim zelo uživam, do trenutka ko užitek prekine bolečina, ki sem jo prej opisala… nevem več kaj naj naredim, ker nočem da misli, da me ne vzburja in da z njim ne uživam.. kaj naj naredim:(?

Spoštovana!

Vsekakor je to tema za ginekologinjo, saj gre za delovanje funkcije vlaženja ob vzburjenju. Morda poiščete še kakšno drugo mnenje.

Glede na mladost je tudi možno, da je morda ta funkcija še v razvoju.
Izkušnje bolečine pri spolnem odnosu vplivajo na začarani krog še večje zakrčenosti in odsotnosti sproščenosti, kar je pozneje psihični dejavnik
.
To je potrebno raziskati in za začetek poiščite ginekologinjo, ki vam bo pri tem v pomoč.

Lep pozdrav,

New Report

Close