Najdi forum

težava ki vodi v težavo

Z težavo govorim o tej temi a mi prihaja do živega. 11let sem bil odvisnik od prepovedanih drog a takrat sem imel normalno spolno življenje. Že nekaj let sem prekinil z bilo kakimi drogami in podobnimi zdravili to je 4leta. V teh 4letih sem imel nekaj punc, tud za resno zvezo in bil zadovoljen a se je vse končalo pri sexu. Težava je sledeča nepridem do prave trdote penisa in izliv je takojšen po nekaj dotikih. Začel sem razmišljat da bi se spet zadeval, tega življenja pa nočem ponovit zato vas prosim za nasvet oz. kam naj se obrnem ker sem res v neprijetni situaciji ki traja že preveč časa in povzroča neprijetnost.
Hvala za vaše nasvete……….

Spoštovani!

Ena pot je, da se oglasite na obisk pri urologu.
Kar pa zadeva psihični del vašega funkcioniranja v spolnosti, bi premislil o prepričanjih in občutkih, ki jih povezujete z erekcijo, vzburjenostjo in vplivom substanc.

Verjamem, da gre za določene zaznave, senzacije, občutke, misli…, ki so v vas in vodijo do vzburjenja in uživanja v spolnosti – in je do njih možno priti tudi po drugih poteh, ki so bolj prijazne in zdravju neškodljive. Ena, ki jo sam poznam, je psihoterapevtska.

Lep pozdrav,

New Report

Close