Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Ne morem doživeti orgazma

Ne morem doživeti orgazma

Pozdravljeni,
imam problem o katerem zelo težko spregovorim s prijateljicami in zato se obračam na vas. Stara sem 34 let, poročena…zakon štima,s partnerjem se ujameva in dopolnjujeva, ne bom rekla da je zakon perfekten, ampak gre, pravzaprav bi bil perfekten če bi jaz bila zadovoljena v seksu. Pa žal nisem. So bila obdobja, ko me je mož kar zadovoljil, sedaj pa ne gre in ne gre. Ne morem doživet orgazma, in nasploh ne uživam v seksu z njim. Poskušam vse, nove položaje, igračke, sexy perilo…pa se ne obnese, on veliko o tem govori, ko pa pride do akcije ni nič iz vsega skupaj…ne ve kje naj začne in kje naj konča. Ima sicer veliko željo po tem in me dnevno večkrat nagovarja, ampak v meni se želja ne prebudi, ker vem da me ne bo zadovoljil. Poskusila sem pogovor z njim, kaj mi paše, kako bi rada, kupila knjige in ga prosila naj se malo nauči, kakšnega prijema, kje so točke na mojem telesu…pa sem dosegla le to, da se je spolnosti z mano tako ustrašu, da mu je prišlo takoj, po parih minutah in jaz kot vedno ostanem nepotešena. Čeprav ga prosim naj se potrudi naj se zadrži, ni varjante on samo da sebe pripelje do orgazma…kot da moj užitek mu ne bi bil pomemben.In če potem hočem pogovor, se ni kaj pogovarjat, ker on je bil super in je moj problem če ne pridem do vrhunca v času (5 min) Predlagala sem mu strokovnjaka, pomoč, pa noče. Jaz pa tud ne morem več živet nepotešeno…enostavno ne gre…želim si biti zadovoljena v seksu. SamoZadovoljujem se pogosto, parkrat na teden in vedno dožim zelo intenzivne orgazme, vaginalne ali klitoralne…včasih so orgazmi tako intenzivni, da se sploh ne morem nadzorovat. Glede spolnosti sem precej odprta in mi ni tabu, tako da tukaj resnično ne vidim težave. Zakaj mi z možem ni dano, da bi to doživela? Ali obstajajo strokovnjaki, ki učijo seksa…jaz ne vem kako naj sicer rešim ta moj problem….ostane mi le še ljubimec…..

Spoštovani!

Partnerski odnos pomeni tudi obzirnost in razumevanje potreb drugega, verjetno ne le spolnih. Ali imajo vaše potrebe v tem odnosu prostor in dovoljenje na drugi strani?
Kako se lahko o tem pogovarjate s partnerjem?
Način, kako iščete rešitev v stiski in skušate premostiti potrebe brez spremembe, zadovoljitev svojih potreb, je po drugi strani izhod iz odnosa. Kako to vpliva na odnos, na bližino in povezanost?
Morda bo tak opis vašemu partnerju bližji in bo razumel, da brez odzivnosti do potreb drugega (z obeh strani) odnos izgublja na kakovosti in živosti. Ali pa z neodzivnostjo celo izgublja vas v tem odnosu.

Lep pozdrav,

New Report

Close