Najdi forum

problemi spolnosti

Zdravo, sem 20 letno dekle, ki imam fanta že 4 leta, s spolnim odnosom sva eno leto počakala in zdaj je že tretje leto. do zdaj nisva imela nobenih težav. zadnji mesec pa so se pojavile težave. spolni odnos sploh ni bil boleč, vendar pa po koncu so se pojavile čudne barve, svetlo rjave, od mene, ker sem še enako barvni izcedki pojavljali še kakšna dva dni po spolnem odnosu. to se mi je do zdaj zgodilo 2x, vendar med prvim odnosom nisva čutila bolečin,medtem ko med drugim, je fant rekel da ga je malo peklo. za to sva zdaj teden dni počakala in upala da se bo umirilo in kaj podobnega, vendar sva včeraj spet poskusila, vendar zdaj pa so se pojavile nevzdržne bolečine in njegov penis sploh ni šel not. mogoče zaradi mene, ker me je skrbelo, ampak nikjer na internetu pa ne zasledim teh svetlo rjavih izcedkov po spolnem odnosu in me malo skrbi.
Predvidevam da mi boste priporočili obisk ginekologa (kar mi je pa malo nerodno, ker je moj ginekolog moški), vendar sem se vseeno želela prej pozanimati kje drugje, če bi bilo to komu kaj znano.
hvala že vnaprej,
lep dan

Spoštovani,
predlagam, da se obrnete na ginekološki forum, kjer odgovarja dr. Vesna Tlaker Žunter
http://med.over.net/forum5/list.php?366

Lep pozdrav,

New Report

Close