Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti ANKETA – prosim za sodelovanje

ANKETA – prosim za sodelovanje

Lep pozdrav, sem dijakinja gimnazije v Ljubljani in pri svoji seminarski nalogi preučujem vpliv horoskopa na vedenje ljudi v ljubezenskih odnosih. Prosim vas, da si vzamete 5 minut časa in odgovorite na spodnja vprašanja. Opomba: Zaželjeno je da odgovarjate vezani, lahko pa tudi samski.

1. Vaše nebesno znamenje (kaj ste po horoskopu): _________
2. Starost, spol:
3. Koliko vam pomeni ljubezenska zveza / zakon v primerjavi s kariero, prijatelji,….? Vse / zelo veliko / veliko / srednje / ne pomeni mi dosti
4. Ali ste (oz. bi bili) v zvezi raje vi glavni, dominantni, ali pa se raje podredite partnerju?
5. Ste ljubosumni na partnerja? Ja, zelo pogosto (tudi brez razloga) / Včasih če je za ljubosumje razlog / Niti ne / Sploh ne
6. Koliko vam pomeni zvestoba (na splošno)? Vse / Veliko / Srednje / Ne dosti
7. Koliko vam pomeni PARTNERJEVA zvestoba?
8. Ste že varali? Da / Ne
*9. Če je odg. na 7. vprašanje NE – Ali mislite, da ste ob priložnosti zmožni prevarati svojega partnerja / partnerico?
10. Ste v spolnosti radi dominanti (1) ali podrejeni (5)? Ocenite med 1 in 5.
11. Ali ocenjujete vaš seksualni nagon za zelo močan / sredje močan / šibek?
12. Se ocenjujete za posesivne (želite partnerja samo zase -1) ali v zvezi dopuščate veliko svobode (5)? Ocenite od 1 do 5.
13. Koliko vam pomenijo dom, družina, domačnost, varnost? Ocenite od 1 (najmanj) do 5 (največ).
14. Koliko vam pomenijo raziskovanje, pustolovščine, avanture, spoznavanje novega? Ocenite od 1 (najmanj) do 5 (največ).
*15. Na to vprašanje odgovarjate samo vezani:
Nebesno znamenje vašega partnerja/ice:_____________
Kako bi ocenili vajino zvezo / zakon? Kako dobro se ujemata?

Hvala in lep pozdrav!

zdravo!

1 bik
2 ženska 22
3veliko
4.podredila partnerju
5sploh ne
6. veliko
7. vse
8. ne
9. ne
10 2
11. srednje močan
12. 4
13 . 4
14 5
15. oven……poznama se pol leta in se vredu razumema…vendar ne on ne jas še nisma za resno zvezo zato ne stanujema skupaj in nimama načrtov za dom in družino

Ojla!
1.Tehtnica
2.35 let,ženska
3.Zelo veliko
4.Včasih sem raje glavna,se pa tudi podredim partnerju
5.Niti ne
6.Veliko
7.Vse
8.Ne
9.Ne
10.3
11.Srednje močan
12.4
13.5
14.4
15.Partner je vodnar.Poročena sva 12 let,štirje otroci.Ker sva istih let in se poznava že od prej,naju zanimajo skoraj iste stvari.Je pa partner bolj miren in zadržan,trmast,jaz sem bolj radoživa,ne trmarim dolgo,hitro odpuščam.Se kar razumeva.
LP!

1. Devica
2. 35, ženski spol
3. Zelo veliko
4. Partnerstvo je sklepanje kompromisov, tako včasih popusti en, drugič drugi. Noben ni podrejen in noben ni glavni.
5. Niti ne
6. Vse
7. Vse
8. Ne
9. Ne
10. Včasih sem dominantna, včasih podrejena. Odvisno od dneva
11. Srednje močan
12. 3
13. 4
14. 1
15. Devica. Zveza je dobra, se že dobro poznava skupaj sva 8 let. Lahko rečem, da se tudi ujemava dobro.

1. lev
2. 23 Ž
3. zelo veliko
4. glavna
5. Včasih če je za ljubosumje razlog
6. Veliko
7. Vse
8. Ne
*9. Ne
10. 3
11. sredje močan
12. 1
13. 5
14. 2

New Report

Close