Najdi forum

sramne ustnice

Pozdravljeni.

Imam en problem. Ena izmed mojih malih sramnih ustnic je veliko večja od druge kar me zelo moti. Zdi se mi grozno ko se vidim ko kar visi in zelo me je strah oz. mi je nerodno glede prvega spolnega odnosa (nism še polnoletna). Zanima me kaj se da naredit. Vem da obstajajo različni posegi in operacije vendar sem slišala da je boleče in zna biti neprijetno.

Lep dan in hvala.

Spoštovana!

Kot lahko prebereš komentarje nekaterih moških na to temo, imajo moški o videzu sramnih ustnic povsem drugačno mnenje od žensk.
Kar je ženskam videti moteče, moške lahko vznemirja ali kar spravlja ob pamet. Zato s skrbmi in strahovi ne velja prehitevati.
Kirurški lepotni posegi na tem predelu so lahko neprijetni.
In v tvojih letih bi počakal na pravega spolnega partnerja, ki gotovo ne bo na prvo mesto postavljal videza genitalij.
V odnosu dveh, ki lahko delita intimnost, je pomembno vse kaj drugega kot pa vplivi tistega, kar je vidno na zunaj in mislimo (ali smo zmanipulirani), da je pomembno za partnerja.

Lep pozdrav,

zdravo!

tudi jas sem imela enak problem…ena sramna usnica večja od druge…vendar ko sem imela resnega fanta in sem z njim izgubila nedolžnost to sploh ni več bilo pomembno…..zelo sma uživala in vrjemi ko se imata 2 rada in si želita sex se na to ne ozirata….sem tudi bolj močne postave in me je bilo sram vendar se on sploh ni oziral na mojo zunanjost ampak je hotel da bi uživala in se imela super in res je tako bilo

ne sekiraj se ko boš nekumo všeč mu ne bo pomembna tvoja postava, tvoje prsi ali tvoje mednožje želel si bo tebe tako kot si!
lp

Imam jih 40, nikoli me ni motilo, če je bila ženska “nesimetrična” Ne pri prsih, ne pri veneinem gričkiu. Vem pa, da se ženske, pa tudi moški v tem obdobju sekirajo zaradi .. marsičesa, kar se potem izkaže za povsem nepomembno, celo smešno včasih.

New Report

Close