Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Mala rana na glavici penisa

Mala rana na glavici penisa

Dober dan. danes se mi je na glavici penisa na zgornjem delu, milimeter v luknjici naredila cisto mala rana. na začetku je bilo cisto malo krvi. ce uriniram me peče. začel sem pa mazati z bepantenom. kaj mi svetujete da naj naredim za cim hitrejse celjenje

Pozdravljen.
Pomemben je vzrok nastanka rane. Ali je nastala zaradi poškodbe ali pa je nastala po spolnem odnosu. Če se je rana pojavila po spolnem odnosu je pogosto vzrok infekta z glivicami in/ali bakterijami. Slednje je spet pomembno zaradi ustreznosti terapije. Med uriniranjem seveda bo peklo, ker urin prehaja iz organizma pod določenim pritiskom ter urni je tekočina…eno bi vas peklo, če bi nanašal tekočino na “svežo” rano drugod po telesu.
Bepanthen krema ni za uporabljati na področju sluznic, kar glavica penisa je.
V kolikor se zadeva ne bo spontano sanirala svetujem, da obiščete vašega osebnega zdravnika, ki vam bo predpisal ustrezno antibiotično ali antimikotično kremo.
lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

hvala za odgovor. danes gre ze na bolje skoraj nic več ne čutim pekočega občutka med uriniranjem. rana je nastala zaradi drgnjenja penisa ob tekstil. mislim da se bo kmalu zacelilo

New Report

Close