Najdi forum

Sistematski pregled

Pozdravljeni!

No sicer ni tezava ampak me zanima ce je vse ok s tem…namrec kozica na penisu ko je v erekciji se mi zdi kot da je “prekratka” saj ce jo dam do vrha glavice sama spolzi nazaj.Naj povem da nimam nobenih tezav, zanima me pa ce to vprasam zdravnico na sistematskem kako bo to ona “pogledla” a pogleda oz proba kozico sam ko je mehek penis ali bo morala ko je v erekciji, in se ali je mogoce da me da na kak dodaten pregled h urologu oz. zdravniku za te stvari, ceprau js nocem in nimam zaradi tega nobenih tezav

Hvala in prosim za odgovor lp

Hvala in lp

Dolžina in širina prepucija (kože na glavici penisa) se od moškega do moškega razlikuje, tako v erekciji kot v “mehkem” stanju. Nekaterim v erektilnem stanju kožica prekrije celotno glavico, polovico ali manj.
Zaradi različnih dolžin kožice penisa se lahko pripeti, da v erekciji kožica iz glavice zdrkne nazaj. V kolikor to v času erekcije ne povzroča bolečin to razumemo kot fiziološki pojav.

Nekoliko bolj nevarna so stanja, ko je kožica glavice penisa tako ozka, da v času erekcije povzroča bolečino. Slednje imenujemo fimoza.
Fimoza pri vas ni prisotna, saj ne navajate bolečin pri erekciji.

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

Brez sramu jo vprašajte.

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

New Report

Close