Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Problemi z erekcijo pri 34

Problemi z erekcijo pri 34

Pozdravljeni, star sem 34. let in pred slabim letom sem se po dolgem času zelo zaljubil v žensko svojih sanj. Vse je bilo kot mora biti, mesec dni sva se dobivala vse je vrelo v naju a ko je prišel ključen trenutek sem zatajil v postelji. Pred tem teh težav nisem imel nikoli. Ko gledam nazaj sem prepričan da je bila to posledica prevelike zaljubljenosti in pričakovanj…enostavno se mi zdi da sem si preveč želel, mislim da me je zmotilo tudi njeno preveč detajlo pripovedovanje o spolnih izkušnjah z bivšimi, drugač je bila ženska ob kateri sem začutil ljubezen po več letih po tem ko se je 2007 zame zelo boleče zaključila 8 letna zveza. Ko sem si po kake pol leta opomogel sem menjal kr nekaj partnerk a te so bile samo za sex, čustveno sem bil otopel, problemov z erekcijo pa nisem imel…no po prvem neuspelem poskusu sta sledila še dva začel se je začaran krog…nisem bil več sproščen…najin odnos je počasi začel ugašat :((…padel sem v depresijo, samopodoba mi je zelo upadla. Pred tem sem bil samozavesten. Depresijo sem premagal z AD ji, samopodobo sem uspel tud nekoliko izboljšat a vseeno imam še vedno občasne težave s tem obenem pa se še vedno krivim da sem si s tem zapravil svojo ljubezen za katero sem prepričan v sebi da sva tudi v spolnosti kompatibilna…:((…skušam pozitivno razmišljat, skušam pozabit na vse mi kr uspeva a pridejo trenutki ko spet zapadem v depresijo, se krivim za to…kak naj se znebim tega groznega občutka?? Punco globoko v sebi še vedno ljubim ostala sva v stikih…vrjamem da bi ob pravi ljubezni, komunikaciji in še čem lahko premagala tud ta problem a ga nisva…si včasih mislim da tud ljubezen ni bila iskrena po drugi strani pa kera bo s tipom ki mu ne stoji jasno da ima tud ženska svoje potrebe…lahko bi bilo drugače si rečem a ni… zajebal sem…samo bog ve koliko mi je pomenla, vem da moram dalje…a mi je tak težko pri srcu…:((

Spoštovani!

V vašem notranje dogajanju in doživljanju, ki je povezano z bližino, in posledično tudi z zapleti v spolnosti, potrebujete več uvida. Tukaj so določena čustva, ki so pomembna. Zdi se, da morate pospraviti določene stvari na pravo mesto.
Pri tem boste to lažje in hitreje opravili, če si boste poiskali pomoč.

Lep pozdrav,

New Report

Close