Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Terme oziroma toplice kjer ni otrok

Default avatar

VIP-GOLD

Ali kdo pozna kakšne toplice v Sloveniji kjer ni otrok in gužve. Rad bi šel nekam kjer ni otrok. Da malo počivam
Default avatar

Choc

Orhidelija v Olimiah.
Default avatar

express pička

A so tam dobre pičke
Choc je napisal/a:
Orhidelija v Olimiah.
Default avatar

Tina03

Terme Olimia, wellness Orhidelia, kjer si spočiješ dušo in telo. Res je top.
Default avatar

Nevenič

Otroci so vendar 24 ur neprekinjene sreče na dan ...
Default avatar

Goldfish

Raje gledaš senilne starčke, ki lulajo v bazenu?
Default avatar

Zelo preprosto

Ko klikaš, glej, da terme NIMAJO bazenov.
Drug kriterij, da ni hudih popustov za otroke do 6 let, pa do 12 let, pa paketov za družine, kjer imajo otroci vse živo gratis.
Default avatar

Julya

Rimske terme, Hotel Diana v Murski soboti, Paradizo pri Brežicah, pa še kakšne najbrž.
Julija
Default avatar

takle je tole

Julya je napisal/a:
Rimske terme, Hotel Diana v Murski soboti, Paradizo pri Brežicah, pa še kakšne najbrž.
Paradiso Dobrna ima prav gotovo otroke. Sploh zdaj v sezoni, ker imajo zunaj tobogane in vse ostalo.

Da otroci prav nimajo vstopa je mislim da edino Orhidelija, kot pravijo zgoraj. Ampak samo tu je omejitev, v hotelih in apartmajih so kljub temu : )
Default avatar

Agiliti

VIP-GOLD je napisal/a:
Ali kdo pozna kakšne toplice v Sloveniji kjer ni otrok in gužve. Rad bi šel nekam kjer ni otrok. Da malo počivam
Agiliti poligon ali pasji hotel.
Tam bosta stran od sitnih otrok, s svojim psom lahko v miru počela kar pač v spalnici počneta.
Default avatar

v rimskih jih

V Rimskih jih ni ne vem koliko. Vsaj takrat, ko sem jaz bila, ni bilo kaj veliko otrok. Sem pa bila izven poletja, med tednom, popoldan.
Je bolj umirjeno.