Najdi forum

Drage moji forumovci
odlocil sem se,da bom prenehal s svojimi cefurskimi forami,ker me nekateri zelo zelo ze sovrazite.Priznam da nisem cisti slovenec in da znam malo cefurscine,ampak ne prevec,kot lahko vidite:))
Pozdravljam vse ljudi,ki so mi kdaj naklonili prijazno besedo ali dve,oproscam pa se tistim,ki sem jih kdajkoli uzalil.
Vas Fadil
(pa znate onu staru. prijatelji ostane zauvijek!)

Mislim, da bomo pogrešali Fadila

Nemalokrat sem se pošteno nasmejala tvojim postom.Ja,res te bomo pogrešali.
Mislim pa,da je tisti komentar spodaj pod obvestilom delo od “apricot”,torej se ne sekirat.

Fadil ne odhajaj, včasih sem se do solz nasmejala tvojim postom. Te bom, kar pogrešala!

Lp
Pia

Fadil ,ali ti je Primož sdal nasvet !
Moje ime je Žika , malo sem se na forumu preimenoval na Žana …..
Kaj praviš
Fadil – Francek, Fedy….
Upam da ne zameriš … Dal si nam dobro temo … Zvečer se prepričaj , koliko bo odgovorov !
Želim ti čim več !

Selamalekju ! Žan

Že spet hoče eden vrčti puško v koruzo. Fadil, ti kar ostani z nami. Vsak ne more biti Primož Trubar. Zame je čisto v redu, da je vsak to kar je! Kdor želi brati tvoje komentarje jih bo, tisti ki jih nočejo, jih pač ne bojo. Saj je pri vseh tako, a ne?
LP Lena

Pa kje si to našel, da te kdo sovraži? Daj, zdaj se pa obnašaš kot naša marelica – tvoja Rasema 🙂
Meni bo tudi žal, če ne bo več tvojih komentarjev!

HMMMMMMMM…

A vam ni tole mal sumljivo.Bi res Fadil napisal,kaj takega.Mislim,da ne,spet se je eden kar na veliko posalil,ker ima Fadila ocitno v zelodcu.Najbolje bi bilo,da se Fadil “pravi “sam oglasi in vse to skupaj pokomentira.
Malo preberite njegove prejsnje poste nikoli ni tako pisal..ma dejte no..a nimate drugega dela,kot pa se vtikati v ljudi.Ti namisljeni “Fadil”..dej se umiri in pojdi drugam svoje komplekse zdravit!!
Posteno si me zjezil…

Vidiš, Fadil, zdej je pa hudič.

Ljudje ugibajo, ali si slovenček, ali bošnjak, ali si to sploh ti napisal ali ne, ali si moški, ženska, dvospolnik, sesalec, vretenčar?

Hočem reči, rabimo te, takšnega kot si.
Da se nabere za dve, tri strani postov, potem pa kar naenkrat, ene 10 Fadilovih komentarjev na razne teme, v znanem stilu. Pa saj je tudi Primožu všeč tvoj stil, to kar je on hotel, je bilo vse nekaj drugega, ne pa, da se umakneš.

Oglasi se še kaj, stari!

LP Sašo

Jel me tko tražio… evo me

TO !!!!

Zdej mamo ze tretjo razlicico fadila..ma dej no ,a se vam da????

RAZLIČICE IMEN FADIL :
Bosna : xxxxx
Romunija : Fadulesku
Grčija : Fadileskosus
Anglija : Sir Fadyl
Srbija : Fadilojevič
Latvija : Fadilivucius
Kitajska ti kitu-Fa-dil
Italija : Fadiloche
Španija : Fadiloto
Francija : Fadile
Island : Fadilouson
Nizozemska : Van Fadil
Makedonija : Fadilov
Poljska : Fadilowski
Madžarska : Fadilkeš
Nigerija : F -adil
Antarika : Onk onk Fadyll
Malo za zazabavo – Primož sorry

“Štumpantel”

Vrtnica je upravu.Neko mi drpnuo nick i sad sere govna u mom imenu.Ne da se Fadil tako lako, pa možete sto puta nick da mi počešljate.Javiču se još, samo da malo predahnem.Tek sam s posla .

Fadil !

Nimam besed ! ENKRAT TAKO,DRUDIČ TAKO
-DAJ ODLOČI SE ŽE ENKTRAT !
že vem …Če te kdo napade v jeziku ,v istem jeziku mu tudi vrni …ga bo že minilo !

Ciao
“Štumpantel”

Šta ti to pričaš Štrumpantelu.Ne razumem, šta si hteo time reči.

NIČ, POZABI !
a to zdaj razumeš, capis, !
Ciao
“Štumpantel”

hay “Štumpantel”
ali sem pravilno napisala ?

Pusti ga ,če ne razume ,saj je kupil diplomo je sam izjavil predhodno !

Lucija !

Ne odgovarjam mu več v nobeno temo Saj pod njegovim podpisom ne !
Izmisli si kako novo temo !

Ciao
“Štumpantel”

vrtnica
Veš, da sem tudi jaz pomislila, da se nekdo poigrava z Fadilovim nickom. Vidiš, si imela popolnoma prav. BRAVO. Želim, da bi Fadil sam napisal, če je on resnično tapravi Fadil. ki je napisal OBVESTILO. Brala sem tvoj post in cenim te, ker vidim, da nisi nacionalna.
LP Nikita

Pa Nikito, pogledaj malo više.Več sam napisao danas, da mi je neki frajer maznuo nick i da me bruka ovde na forumu.Neznam zašto sam određenim ljudima u želucu ?Mogu ja tu pisat gluposti totalne, moja stvar.Ako se nekome ne sviđa. da sam ja na forumu, onda nek ne čita moje stvari. Pa ima i na TV reklama, da smo svi jednaki, svi imamo ista prava.Šta je onda problem ?

New Report

Close