Najdi forum

Počasi stopamo v poletje in ker vedno iščemo nove ideje za lep izlet (celodnevni ali poldnevni) zato predlagam, da vsak opiše kakšen svoj izlet, ki mu je bil všeč in ni klasična Lipica, Bled ali Portorož. Torej ideje na plan.

Špela

Mi smo bili prejšnjo nedeljo na takem izletu z otroki. Ogledali smo si slap Orglice v Kamniški Bistrici. Malo pred odcepom na internacionalni piknik prostor, je na desni strani prostor, kjer pustiš avto. Potem se pot vzpne po gozdu do slapu in traja cca. 1 uro. Pod slapom je krasen prostorček za igranje in sončenje . Izlet smo združili še s piknikom ob Bistrici.

LP, Kaja

Naj ti predlagam samo nekaj izletov:

1. Logarska dolina s slapom Rinka
2. Izvir Krke
3. Čolnarjenje po Kolpi
4. Vzpon na Snežnik
5. Sprehod s Toškega čela na Katarino in nazaj
6. Izvir Soče in Trenta
7. Rakitna
8. Podpeško jezero
9. Pekel
10. Iški vintgar
11. Vzpon na Grmado (pri Polhovem gradcu)
12. Vzpon na Šmarno goro
13. Velika planina

in še bi se dalo naštevati. Vsi ti izleti so primerni tudi za otroke. Mi smo vse to obiskali z otrokom(4 leta).

Mi smo bili dva tedna nazaj na Pristavi, v Javorniskem rovtu, nad Jesenicami. Bilo je cudovito: travniki, polni cvetocih narcis, prijetno otrosko igrisce, jezerca in ucna pot, kjer spoznavas razne vrste dreves. Otroka (5 let in 2,5 let) sta neznansko uzivala. Pristava je tudi dobro izhodisce za potep na Golico.

Hvala za vse ideje. Izlete, ki jih predlagata Karmen in Kaja bomo zagotovo skušali izvesti – pačakati moram le, še kakšen teden, da moj mož, ki trenutno kiha in smrka od cvetočih travic s tem preneha. Od tvojih izletov – Dvojčica – je neobdelan izlet še čolnarjenje po Kolpi. Sliši pa se zanimivo in verjetno bomo našli kakšen poletni dan tudi za to. Še vedno pa bom seveda vesela še kakšne ideje – za kakšen skrit kotiček, kjer se preživi lep dan z otroki.

Špela

Jaz pa predlagam izlet na Valvasor in Ajdno. Na Valvasor se je bolj pametno podati iz Koroške Bele, ker pot vodi skozi gozd.

Poskusite Trupejevo Poldne (Karavanke), kjer je res prekrasno. mogoče je zdaj še malo prezgodaj, ker je spet padel sneg.

New Report

Close