Najdi forum

pozdravljeni, mene pa zanima vaše mnenje. torej gre se glede sosedov na novo sem se vselila v blok prej sem pa zivle v hisi,ampak vem kako zgleda živeti v stavbi z vecimi ljudmi in tankimi stenami, saj sem bila v dijaskem domu, tako da sem pricakovala da se bo ljudi slišal k hodijo, ali govorijo, nic posebnega. torej gre se za sosedo pod mano, en dan sem kupila novo omaro in sem jo pripelala sele okol 6ih zvečer domov in pac sem jo zacela sestavljat, priznam malo sem ropotala med 10 in 11 uro parkrat (ampak v tem bloku so stropi debeli se ne velik čez njim prej čez stene ker so zelo tanke) in potem ni bilo vec ropotanja. nasldni dan pa soseda (albanka) rece mojemu partnerju da ima otroka in da ce lahko po 10 ne ropotava. to se je zgodilo 1x v 7 mesecih odkar sva se vselila njen otrok gre pa spat ob 11ih. štos je pa v tem da so zraven nje soseda ki se pa kregata in dereta celo 3 zjutrah, jaz jih slisim k meni pa nista pod mano torej koliko se sliši šele k njim, groza, ampak ne upa reči sosedoma nič ker sta albanca…danes je pa tudi partnerju rekla da vsak dan pometa in da naj ne odvrze pepela cez balkon (ravno je šel mimo pa je imel prizgan cigaret-to je seveda zunaj)…pac kar okrivila ga je kot da je on edini ki hodi mimo, da je edini ki kadi…..zdaj pa nevem ali se norca dela ampak to je ze nadlezno, kaj ce bo kej narobe na njenih vratih bo naju okrivila ler sva slovnca in mlada in na novo v bloku??? a pretiravam ? ampak oni si pa vse dovolijo do kricanja po cele dneve ropotanja pred 8 zjutraj( kot da bi tolkli zrezke pol ure skupaj), igrace vse povsod da se dlih ne obiješ čez…..prosim za na svet kaj storiti ali ce je to sploh normalno?

zivijo kako si ti’

Ko sem bral tebe, sem mislil,da berem vsakokratne pritožbe moje žlahtnice, ko pride na obisk. In to kar razlagaš je glavna tema med obiskom pri meni. Kaj je novega po bloku od koder prihaja. LAhko bi napisal roman, kaj sem vse slišal. Od tega med prvim,da v tistem bloku domuje duševno omejena oseba(res-z potrdilom),ki grozi vsemu i svačime, do težav z hišnikom, radikaliziranemu muslimanu, streljanju otrok z zračno iz valkona,nekdo bi rad pri balkonu vrgel svojo debilno mater(ki je res debilna), nekultirnimi mulci ,razmetane igrače pred vhodom, zamašitve wc-jev s strani sosedovega otroka, o katerem starš nejgov ni hotel slišati nič,grožnje malim otorkom,en bi drevo pred blokom posekal,drugi ne,en bi plačal dela na boloku, drugi bi se šlepal ali nima keša. En bi se grel na račun drugih,ker je v vmesnem stanovanju. En ločuje odpadke,drugi ne. Nekdo je drugemu poškodoval lak na autu,ker je parkiral na njihovi strani bloka itd itd. da ne omenim,da sem le na obisk prišel,pa me prva nadrla(neka simpatična mlada mamica z malim otrokom, ki je ravnokar šla od svojega fanta v bloku),ki prišla mimo po stopnicah, zakaj sem ji zaprl vodo v bloku, ker otrok že 4 ure umira od žeje, jaz pa sploh nisem vedel, zakaj se gre.
GRoza in strah kaj vse morejo ljudje tam preživljati. In večji je blok, več je sranja v njem. Bo že držalo, kar me učil moj oče: Manj, ko maš posla z ljudmi, boljše je zate. Trenutno živim v samotni hiši na vasi. Res je dela in stroškov vzdrževanja, a ko premisliš, kaj maš, pa to niti ni tako drago.

New Report

Close