Najdi forum

Večno pranje perila

Pozdravljeni,

že nekaj časa se vrtim v partnersi vezi, kot na vrtiljaku. Sedim na konjičku, ki me poganja malo gor, malo dol, vrtiljak pa se nikoli ne ustavi, kar vrti se in vrti…skratka…v zvezi sem skoraj tri leta. Na začetku veze, ko sem se še malo iskala, sem partnerja dvakrat prevarala. To je bil skok čez plot samo enkrat in nikoli več. Zdaj mi je žal. a tako je bilo. Kasneje mu tudi to priznala. Vmes tudi kdaj, ko sva prekinila stike za nekaj dni sem odhajala na pijačo z drugimi fanti, a te pijače, so bile vse bolj zato, da sem imela družbo, da je čas minil, res ni bilo več kot le pijača. Moj partner, ko se spreva oddide domov k staršem in je tam nekaj dni, nato se spet vrne. V tem času pač iščem družbo, ker med štirimi stenami pač človek ne zdrži sam dolgo. Prijateljev in prijateljic nimam odkar imam to vezo. Službo, ki sem jo opravljala, sem izgubila, ker je on pisal anonimno v mojo službo grde stvari o meni, ko je bil jezen name. Še danes mi očita, da sem za izgubo službe kriva sama, ker sem odšla s prijateljem na pijačo. No tudi tega prijatelja ni več. Moj svet je namreč on…zadnje mesece pa četudi oddide k staršem, jaz ne letam več ven, ampak ostajam zaprta sama doma. Ne ponavljam napak in ne iščem družbe. Napake sem priznala, jih obžalovala ampak največja težava je, da mi on te napake očita vsake toliko dni. Nekaj dni je uredu, potem pa iz ljubega miru začne debato o mojih napakah in prevari. Mene to razburi, ker kljub temu, da sem mu že vse povedala, me na to znova in znova opominja in mu moram odgovarjati. Ker o tem ne želim govoriti, pravi, da se nočem pogovarjati. Naj povem, da ima on vso kontrolo nad mojimi smsi, Fb in sporočili na Msn, jaz pa pri njem ne. Še prijatelja nisva na Fb, ker mi skriva koga ima za prijateljice. Moti me, da všečka drugim ženskam in ko mu to očitam, če slučajno, kje naletim na to, da naj jaz najprej pometem pred svojim pragom in da sem bila jaz tista, ki je varala in ne on. In da se ve kdo je lagal in skrival…
Prosim za Vaše mnenje, ker sem že povsem na koncu z živci…..Nia

Ta začarani krog obtoževanj in nadzorovanja boš prekinila samo z razhodom.

New Report

Close