Najdi forum

Pozdravljeni.
Trenutno sem v enem čudnem življenjskem obdobju. Občutek imam, da nič ne gre tako, kot bi si želela, kar je za perfekcionista, kot sem sama, še toliko težje. Zato sem neprestano pod izjemnim stresom, kar počasi vpliva tudi že na moje zdravje. S situacijami, ki me morijo, se borim postopoma, ampak od vsega sem že utrujena in en dan časa zase ne pomaga več. V bistvu sem izčrpana. Zato sedaj tu ne iščem nasvetov, kako bi zadeve rešila in kako bi stres omilila. Ampak razmišljam o oddihu. Neka scena vikend getaway. Iščem možnosti, kjer bi se lahko za dva, tri dni umaknila od vsega. Nisem oseba, ki bi potrebovala nek oddih v smislu sama sredi gozda, želim si vsaj možnosti jutranje kavice, rada pa bi vaše predloge, kam bi lahko šla ena oseba, da se za kak dan umakne od vsega in vseh, pri tem si želim možnost vključenega zajtrka, po možnosti tudi večerje, hkrati pa pri tem ne želim bankrotirat. Torej neka normalna, človeška cena. V bistvu mi je vseeno, a gre za toplice, hotel, apartma, tudi za lokacijo mi je vseeno, želela bi si samo, da je to nekje v Sloveniji ali na Hrvaškem (v bližini slovenske meje). Point torej niso neke turistične počitnice, kjer bi želela čimveč videti, izkusiti, ipd., ampak želela bi samo kratkočasen umik od ljudi in okolja, ki me mori.
Imate kakšno idejo, izkušnjo s kako nastanitvijo, kjer vam je bilo všeč, pa se vam je zdelo ugodno, ni pa bilo tam milijon ljudi? Btw jasno mi je, da je ta teden povsod gužva, zato ne nameravam it takoj. Ker sem samska in brez otrok, sem časovno prilagodljiva in lahko grem kadarkoli.

Gor na Jelovico med smreke v hiško pojdi.pogooglaj možnosti.

No, jaz sem za najino obletnico rezervirala v Ptujskih toplicah, ker ima mož rad savno, džakuzije in tako naprej, jaz pa sem želela nekam, kjer lahko počneš še kaj drugega, kot da lenariš. Ptuj je lepo mesto, marsikaj se dogaja, in nisem ga še spoznala. Ne vem sicer, kaj je zate ugodno, meni se ta vikend glede na to, kako poceni drugače potujeva, ni zdel ravno najcenejši, ampak vsake toliko si pa lahko privoščiva.

Karkoli gledaš pod wellness in spa, boš imela mir v okolju;) Da bo tudi v jedilnici in okolici mir pa pojdi med tednom (ne med šolskimi počitnicami).

New Report

Close