Najdi forum

Uspavalne tablete brez recepta?

Zdravo, zanima me ce ima kdo izkusnje z uspavalnimi tableti, ki se jih dobi brez recepta. Studiram in sem pred izpiti izjemno pod stresom do te mere, da spil le 2-3 ure dnevno kar ima zelo negativen vpliv na moje zivljenje.
Ps. Lepo prosim ne odgovaejati z nasveti da pomaga meditacija ali sport ker sem poskusila ze prakticno vse.
Hvala za odgovore in prispevke 🙂

Konoplja. Drugo nič ne pomaga in ima kup stranskih učinkov.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Konoplja. Drugo nič ne pomaga in ima kup stranskih učinkov.

Ampak treba je povedati katera konoplja. Ni vsaka konoplja za spanje. Najbolj uspava in relaxira indica in je zato primerna za zvečer. Najbolj pa aktivira sativa, zato sigurno ni primerna pred spanjem.

Dolgoročno: Damiana (Turnera diffusa var. aphrodisiaca), priporočam od Nature’s way
Kratkoročno, ker ima pri daljšem jemanju “uspavalni” učinek tudi čez dan: Relora (patentiran ekstrakt Magnolia officinalis and Phellodendron amurense), priporočam od Now foods

Oboje preverjeno in deluje za pomiritev pred spanjem (vzameš 20-30 min pred spanjem) in bolj globok spanec, z manj prebujanja ponoči.

Za par evrov v Iherb.com – dostava v Slovenijo cca. 10 dni.

Srečno

Smola CBD s polnim spektrom in visoko vsebnostjo kanabinoidov, vsaj nad 30%.

Lahko poskusiš melatonin kapsule iz lekarne… dobiš jih brez recepta in mislim da so okoli 12€

Melatonin pa je ubistvu hormon katerega naše telo že proizvaja, tako da kapsule nimajo enakega efekta kot tableti za spanje. Se mi zdi da dobiš veliko bolj naraven občutek zaspanosti kot pa pri tabletih.

Melatonin. Dobi se ga v lekarni brez recepta za cca 12€

kako se tukaj sploh objavi?

ok

New Report

Close