Najdi forum

Agresiven fanttnim kl

Zdravo!

Znasla sem se v zacaranem krogu v katerem ne vidim izhoda..tudi izpovedati se nemorem prijateljici glede tega..saj tezko gdo razume situacijo,ki pa je sam nikoli ni obcutil. Prosila bi da me ne obsojate potrebujem pomoc in pametne nasvete!Prosim!

Z Fantom sva v zvezi 8 let..najino zvezo sva zacela mlada..imela sva se zelo lepo. Bil je tak kot mora biti..prijazen..posvetil se mi je..jaz sem bila tudi zaljubljena,saj je bil moj prvi resni fant..imela sva obdobja ko sva se skregala..a je skos naneslo,da sva normalno resila tezavo..tudi popustiva en drugemu po 2h ali pa sva resila problem..Naj predidem na bistvo..

Fant ko nekaj ni kot on hoce takoj zacne vpiti..z grdim tonom pogovarjati..spomnim se dogodka ko sva bila se oba doma pri tastarih..mu mama ni skuhala kosilo..zacel je razbijati po hisi in se dreti..zdaj dozivljam to jaz..ce necesa ne naredim prav zacne vpiti,preklinjati..ce majca slucajno ni polikana ali suha..zacne razbijati po hisi..trpim to ze 4 leta najinega skupnega zivljenja..ko nimam denarja za trgovino sem v strahu,kaj bo ce pride domov in nebo kosila..ko nimam denarja za trgovino se znajdem vsaj za osnovo za ostalo pa prosim mamo..ces da sem pozabila kupiti..ker me je strah njehovega odziva..ce mu omenim naj mi da za trgovino je odgovovor NIMAM placal sem najemnino..saj tudi da za trgovino..bili so tudi boljsi casi..boljsa placa takrat ni bil problem..a vecinoma hodim jaz v trgovino..obleke si kupim takrat ko mi brat nameni denar za darilo ob rojstnem dnevu..sram me je ko pogledal svoje generacije kako so dekleta urejena….ni mi vsec njegovo obnasanje..vsakemu ima nekaj za povedat..vsakemu bi pametoval in se dela najbolj pametnega..tudi v prometu je totalno nervozen..takoj bi se kregal..ce ga gdo pogleda mu takoj ni prav..pocasi sem sita takega zivljenja..najbol pa njegove agresivnosti..nemorem ziveti tako,da razmisljam a bo prisel domov dobre volje ali slabe in bo spet najdel razlog za razbijanje,kreganje in vpitje..Ko se skregava mi rece poberi se..spakiraj svoje stvari..udaril me se ni..je pa me prijel za vrat in me cukal..kaj narediti..ce bi res odsla..bojim se njegove reakcije..vem da me nebo pustil zlahka..tudi sam je rekel da cuti da iscem razloge,da bi me zapustil a nebo mi dal tega zadovoljstva..nemorem vec..so tudi normalni dnevi ko je vse ok..ampak ce razbijem kozarec me nebo potolazil in rekel ah saj je samo kozarec tem vec me bo obsojal in vpil..padel mi je mobilni po tleh,ko sem lovila trolo..spet..vpitje..telefon,ki ga dejansko placuje moj brat…
Se in se bi lahko pisala..prosim za odgovore hvala vam!

prehod iz takega razmerja oziroma v samsko življenje je vedno zelo težek sploh po tako dolgem času in če so finančna sredstva omejena, sklepam da si v poznih dvajsetih, ne mislit da je prepozno za nov začetek… ampak neglede na vse si nihče ne zasluži biti pod takim stresom, obremenitvami… življenje je kratko–> razmisli pogovori se z družino in je čas za nov začetek z njim (da se smpremeni) ali brez njega
Stay strong!!

Njegovo vedenje je posledica njegovega načina razmišljanja v katerem dojema svet okoli sebe in svoje bližnje kot njemu podložne zato si dovoli vse kar mu pade na misel. Vse to izvira iz njegove družine, ki mu ni uspela privzgojit spoštovanja in empatije, ker so mu vedno in povsod (preveč) popuščali (pomanjkanje očeta pri vzgoji).

Spremenila ga ne boš.
Kaj ti je storiti? Boš celo življenje živela tako?

Večje vprašanje je kaj je s tabo (narobe?) da si si takega partnerja izbrala?

Vsi vemo, s tabo vred, kaj moraš narediti. Samo narediti je težko.
Iti moraš stran, magari nazaj domov, prestati to reč in potem imeti preostanek življenja mir.
Glej na to, kot na puljenje zoba, bo bolelo, ampak bo potem ok. Naredi si načrt, dobi si podporo
v družini (brat) , prijateljice, potem pa samo lepo, korak za korakom.
Začni tudi delo na sebi – zelo si ga potrebna, izgradnje samopodobe, samozavesti, da se imaš rada,
vse to ti zelo manjka, drugače ne bi prenašala takega ravnanja do sebe – jaz ga recimo en bi niti eno uro, kaj šele več. To pa zato, da ne bo naslednji fant spet tak, ker z nizko samopodobo si magnet za take.
Pojdi, odreži, prekini stike, spremeni telefonsko, spremeni svoje navade, ne oziraj se nazaj in ne ukvarjaj se s tem, kaj bo on rekel, pa kaj b on mislil, pa kaj bo on naredil – to ni več tvoja stvar. Tvoja stvar si ti, da se postaviš na noge, da si urediš življenje in da ga preživiš kar najbolje.

In ti si z njim zakaj že? Aja, ker ga imaš rada in ker ‘bo enkrat dojel, da ravna narobe in se bo spremenil’. Aja, pa sama tudi nočeš biti, kaj bodo pa rekli, pa 8 let sva bila skupaj… Pa rad me ima.
Razpucaj si v glavi. Naredi plan in ga začni uresničevati. Ne razpredaj po forumih, ne jamraj prijateljicam in ne filozofiraj, kaj bi, če bi, ko bi, pa če ne bi, ampak NAREDI to, kar je dobro ZATE. Ker če si sama ne boš pomagala, ti žal nihče ne bo, ker se boš vedno vračala v njegov objem in v nedogled odpuščala in stopala po prstih okrog njega, dokler ne bo nekje nekaj počilo… ali v črni kroniki ali v varni hiši ali pa kar za domačimi zidovi, važno, da na zunaj zgleda, da vse štima.

praviš, da čakaš kake volje bo prišel domov.
Pa ti veš, da danes prihaja večina ljudi domov živčnih pod stresom, sitnih…pa se ne znesejo nad drižino.
Pa veš zakaj
, ker so uravnovešeni, ker vejo, da jaz nisem kriva, če se mi je nekdo pred avto postavil.kvečjemu bo do,ma povedal, kaj je bilo.
Punca najbrž veš za stran na monu, ki opisuje take norce, ki ga imaš sama –mom
mom je motnja, ki se je mi kokr tok normalni zavedamo, tisti, ki pa jo imajo, pa mislijo, da smo nori mi
ampak..prašam jaz tebe
kdo je bolj nor…tist s katerim se počutimo grozno
al s tistim, ki nam je več al manj ok…
če je kaj res, k pravijo da po 7 letih veze al se obdrži al pa gre v franže..no, če je kaj res
ti želim da se zaveš, da delaš narobe, ker si tiho in ker ne greš
a veš…tudi ti ga nimaš več rada, verjemi mistrajh te je…a bom zdej sama, kako bo
doma moram povedat, sram me je..a veš..ljudje smo narejeni tako, da se nam oseba ki doživlja psihično ali fizično ali kakršnokoli nepravico
zasmili in ji hočemo pomagat.
kaj šele ljudje, ki te imajo radi…v njihovih očeh bo samo on in edino on pacek.

jaz bi ga šokirala ko 100mater sam to nuca , pa ene 2 okoli kepe

New Report

Close