Najdi forum

Perforacija sinusa

Pozdrav,

Pred 9 meseci mi je zobozdravnik odstranil šestico zgoraj, potem pa vstavil implantat ( po enem mesecu).

Po tem so bile ves čas prisotne manjše bolečine, občutek bolečine v kosti ličnice. Do prekratkim, ko so bolečine postale precej tečne. Večkrat sem šla nazaj k zobozdravniku in ni našel vzroka. Simptomi so bili bolečina med implantatom in sedmico in otečena lična kost. Včeraj pa se je le odločil odpreti dlesen in ugotovil je komunikacijo s sinusom. Vstavil je membrano in zašil. Dal mi je antibiotik amoksiklav za 5 dni in navodila, da ne smem pihati skozi nos.
Rada bi preverila, če je to ustaljen način zdravljenja ali priporočate še kaj?
Hvala za odgovor.
LP Zdenka

Pozdravljeni. Na žalost nič od tega, kar ste napisali, ni ustaljen način zdravljenja. Predlagam, da obiščete kirurga. Lep pozdrav, David Dovšak

********************************************* David Dovšak, maksilofacialni kirurg Dentalni kirurški estetski D center Rakuševa ulica 6 SI – 1000 Ljubljana T: 030 643 693 E: [email protected] www.d-center.si

Pozdrav,

Ali vas lahko vprašam kakšen je ustaljen način zdravljenja? Kdo mi da napotnico za kirurga? Ali grem to na ORL ali k zobozdravniku. Popolnoma sem zmedena. Zobozdravniku sem zaupala, zdaj pa tole.
Ali lahko pridem k vam? Kdaj bi lahko prišla?

Hvala za odgovore na mnogo vprašanj.

Lep Pozdrav

Vsak oralni kirurg ali maksilofacialni kirurg ve, kakšni so postopki za nadomeščanje odstranjenega kočnika z implantati in lahko si izberete kirurga v vaši bližini, lahko pa seveda pridete do nas. Naročanje poteka preko telefona ali e-pošte. Tega zdravljenja ZZZS ne krije. Lep pozdrav, David Dovšak

********************************************* David Dovšak, maksilofacialni kirurg Dentalni kirurški estetski D center Rakuševa ulica 6 SI – 1000 Ljubljana T: 030 643 693 E: [email protected] www.d-center.si

New Report

Close