Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? ZDRAVLJENJE Z NAMERO

ZDRAVLJENJE Z NAMERO

Lynne Mc Taggart, novinarka, ki sodeluje s številnimi znanstveniki, je ugotovila, da je majhna skupina ljudi za zdravljenje zelo učinkovita. The power of eight. Šest do dvanajst oseb, najbolje osem.
Toda, potrebne so priprave. Nekomu, ki meditira, to ne bo težko. Vedna ob isti uri, na istem mestu, z istimi ljudmi. Najprej je treba umiriti svoj um, spremeniti možganske valove iz beta v alfa in potem v theta, stanje meditacije. Se energijsko povezati z ostalimi in osebo-tarčo, ki prejema zdravljenje. Potem morajo vsi zdravitelji poslati v mislih zdravljencu svojo namero. Predstavljati si ga morajo kot zdravega, in mu poslati to namero.

Postopek, vključno z drugimi znanstvenimi dokazi je opisan v njenih knjigah. Ima pa tudi seminarje. Potrebno je kar malo vaje, da je učinek čim večji.

Zdravilka Caroline Myss pravi, da je ta postopek molitev in, ko izrečeš namero, se povežeš z bogom in bog opravi zdravljenje.

Na Facebook strani od Lynne je ta razgovor s Caroline. Zelo zanimivo.

Žal je vse v angleščini.

Sama nikoli nisem bila verna, če tudi vi niste, lahko to razumete kot, da je vesolje tisto, ki poskrbi za zdravljenje. Vsekakor, dogajajo se čudeži.

Meni se je zgodil. Moja psička se je pomladila za 5 let. Raka nima, slabo srce se je popravilo, kolki so manj boleči, hoja je bolj prožna, bolj je vesela in igriva, včasih tudi poskakuje, se vrti v krogu. Doma mi vsak dan nosi igrače, da jih mečem po stanovanju. Res jo je veselje gledati.

Breda

Trenuto je na facebooku pogovor med Bruce Liptonom in Lynne Mc Taggart o zdravljenju, znansoti in na koncu o Kovidu. Kaj početi, jemati, prehranskih dodatkih, o pravi prehrani… Največja težava je strah, ki slabi imunski sistem.

Breda

Posnetek je na Facebooku spodaj.
https://m.facebook.com/LynneMcTaggart2011/

Breda

Breda, hvala ti za tale prispevek, jaz ti zelo verjamem in apeliram tudi na druge, da to uporabite na nek način!
vse dobro!

Prosim,
Ja bravo, lepo, da ste se oglasili. Vi ste na pravi poti.

Bruce Lipton je rekel, da je The power of eight tako, kot bi 8 glasbenih vilic na enkrat vibriralo, močne energije. O Lynne Mc Taggart in The power of eight, pišem že več kot 1 leto, na treh forumih.

Breda

V centru vašega srca nahaja se neskončno majhna zvezdica. Neskončno majhna zvezdica nikdar in nikoli ne more umreti. Občasno intenzivno zasije, zažari…

drug drugega programiramo

New Report

Close