Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Rak – povedati ali ne

Rak – povedati ali ne

Očetu so diagnosticirali zeli agresivni tumor na mozgqnih. Narediti ne morejo nic. Stanje je iz dneva v dan slabse in po zdravnicinih besedqh bo cez 2-3 tedne na stopnji otroka. Zdravnik je rekel, da mu bodo povedali le, če bo vprasal, drugace ne. Po eni strani bi jaz zelela vedeti, da se mi bliza konec, fa bi lahko uredila in strorila stvari, ki bi se mi zdele pravilne. Kaj menite povedati ali ne? Sprasuje ves cas, ce je ozdravljivo, ne ve pa za tumor. Be sqmo, da nekaj ni ok.

ali imate CT glave od očeta.
Sicer pa niste veliko napisali, oče je lahko star 50 let, 60…70…80…ni vseeno koliko je star.
kje na možganih ima težavo, na katerem delu možgan (mali, korteks, deblo, sredica)?
je bil morda ugotovljen kakšen hidrocefalus?
kaj piše v izvidu?
kakšne težave pravzaprav ima, vrtoglavice, slabosti, bruhanja…….

Star je 75 let. Imel je hude epileptične napade v nedeljo – več enega za drugim. Odpeljal ga je rešilec. Naredili CT glave in odkrili tumor zadaj levo, velik 1/4 možganov, sega tudi ze na levo polovico. Glede na to, da na CTju iz oktobra letos se ni nicesar, menijo da gre za izredno agresivni tumor.

Iz izkušnje vam svetujem. Če je potrebno urediti kakšne pravne stvari kot so dedovanje , mu le povejte da se mu cas izteka. Kasneje se ga boste spominjali v lepši luči kot pa ce se boste dediči poskregali med seboj.
Želim vam vse dobro.

Ne gre samo za dedovanje. Jaz npr. bi zelela vedeti, ce bi bilo mozno. Clovek se lazje poslovi in uredi kar si je zamislil. Smo pa razlicni…

a lahko kakšno sliko CT glave skopirate na spletno stran?

Lahko, ko dobimo. Nismo se dobili slike, imamo samo tisto izpred 2 mesecev, kjer menda ni se nic.

Ubogi oče umira, vi bi ga pa še dodatno spravili v stres z delitvijo premoženja. Zdravniki mu ne znajo pomagati. Pa se mu res ne da pomagati? Kdo ve? Kaj pa, če bi piskusili še kaj drugega. Saj, slabše kot je, ne more biti..

Določena hrana uničuje rakave celice. Določena hrana jih hrani. Določene medicinske gobe vplivajo na rakave celice, da naredijo samomor. Pa zelišča, eterična olja, pa kristali, pa magneti, vse deluje. Pa Rife frekvence. Kaj in kako pa lahko ugotovite sami.

Pa še nekaj lahko poskusite:
Zberete točno 7 sorodnikov, prijateljev.. skratka 7oseb.
Dogovorite se, da boste ob določeni uri, vsi istočasno naredili terapijo za očeta.
Se udobno vsedli na stol, lahko vsak v svojem domu. Lahko imate pred seboj očetovo sliko. Prosite vesolje za pomoč in podporo. Pomislite na očeta. Pošljete mu svojo iskreno ljubezen.

Položili obe roki na svoje srce in zaprite oči. Počasi dihate, 6 sekund vdih in 6 izdih. Ko se umirite začnete.
Pomislili na očete. očete (dedka, strica, ime) in mu pošiljam vso svojo ljubezen spoštovanje in hvaležnost.
Rečete na glas: “Rada imam, cenim in spoštujem svojega očeta. Hvaležna sem svojemu očetu. Pošiljam mu svojo ljubezen in zdravljenje…Hvala oče, ker si…. si lahko sami kaj dodate. Rada imam, cenim in spoštujem svojega očeta.” Pošljite mu svojo ljubezen. Ljubezen zdravi. Rak pomeni, da ni pretoka energije, morda bo vaša ljubezen pregnala raka. Škodovala gotovo ne bo. Tudi vi boste imeli od tega koristi, ker se bo tudi v vašem telesu sprožil pistopek zdravljenja.
To ponavljate 15 minut. Lahko počasi podaljšujete do 1 ure. Cel postopek ponavljajte vsaj 2x na dan. Zjutraj in tik pred spanjem. Vetjemite v čudež, morda se bo zgodil. Očeta prej vprašajte, če mu lahko pošljete zdravljenje na daljavo. in ga prosite, da bo pozoren na svoje občutke 10 minut. Če jemlje zdravila, morda ne bo čutil nič.
Morda bo pomagalo, morda ne… Ne vem. Pustite se presenetiti. Škodovalo gotovo ne bo. Delate na lastno odgovornost. Veliko stvari pomaga, samo najti jih je treba.

Pa sporočite, kako vam gre.

Breda

Lahko se 7 oseb zbere med vikendom ob očetu. Obe roki položijo na očeta. In v mislih 10 minut ponavljajo :” Hvala vesolje ( ali bog, ali angeli), ker pomagaš zdraviti mojega očeta.” In potem tisto zgoraj omenjeno.. “Rada imam…” Kamor gre naša pozornost, kamor položimo roke, tja gre naša energija. Besede, kot so:”Hvala, rad imam, cenim in spoštujem,” povečajo pretok energije. Pošljite v mislih zdravljenje v njegove možgane.

Tudi oče, ko je sam, lahko položi roki na srce in reče: ” Rad imam, cenim in spoštujem svoje možgane.” Pa prosi vesolje, angele, boga, karkoli za pomoč in zdravljenje. ” Lahko eno uro ali več večkrat na dan.” Hvala, ker so moji možgani tako zelo zdravi in moj spomin tako popoln”. Telo samo ve, kako se pozdraviti. Potrebuje samo malo pomoči. Delajte z željo, da vam uspe, ne s prepričanjem, da nobena stvar ne more pomagati. Vaše prepričanje izhaja iz vašega sedanjega znanja, iz podatkov, ki ste jih dobili od drugih ljudi. Potrebujete novo znanje, da spremenite svoja prepričanja. Pa delate na lastno odgovornost. V najslabšem primeru boste bogatejši za nove izkušnje.

Ali pa preprosto poskrbite za dediščino in čakate na konec.

Breda

Pa še video, kako lahko moč misli in občutkov v slabih 3 minutah skrči 3 cm velik tumor da izgine.
https://youtu.be/vHoIkAfVifc

Breda

“The power of eight’ je metoda in naslov knjige. Novinarka in avtorica nekaj uspešnic Lynne McTaggart je ugotovila, da je zdravljenje v majhnih skupinah po 8 oseb zelo učinkovito. Uporabi zdravjenje s kolektivno zavestjo. Sedem oseb zdravi eno osebo in vseh osem je deležnih zdravljenja.
The Power of Eight: Harnessing the Miraculous Energies of a Small Group to Heal Others, Your Life, and the World
https://www.amazon.com/Power-Eight-Harnessing-Miraculous-Energies-ebook/dp/B01M9I7GZA

Breda

Pa qigong ko usmeriš svoje misli v dihanje in gibanje, dvigneš energijo v svojem telesu in ne misliš na težave. To lahko delaš nekaj ur na dan. Pomembno je tudi vzdrževanje te energije v telesu. To je tudi del qigonga.
Qigong master in zdravilec Robert Peng je bil kot otrok hudo bolan. Delal je qigong po 5 ur na dan. Njegov učitelj, tibetanski menih mu je rekel, da mora delati še več. Ubogi Robert je potožil, da ne more delati več, kot 5ur na dan. ln menih mu je rekel:” Ti moraš negovati energijo v svojem telesu. To je najpomembnejše”.
Kako? Po kolnčanem qigongu, ko naše energije brenčijo se cležemo na hrbet in si govorimo:” I am in qi, qi is in me”. Jaz sem v energiji, energija je v meni” In telo še naprej brenči id energije. Kar pomeni, da je okrog nas energija in v nas tudi.
Kitajci so izumili walking qigong za bolnike z rakom.
https://youtu.be/fX6BQAw1GUk
https://youtu.be/leeSRrLhsEw
https://youtu.be/kN5DPfTOOlg

Breda

New Report

Close