Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? NEPRECENLJIVO DARILO

NEPRECENLJIVO DARILO

Minilo je dobrih 10 let, odkar sem dobila neprecenljivo darilo. Od Koga? Od Garya. Na internetu sem našla EFT Priročnik. Če ste ga brali, je nekje na prvih straneh narisan paket z mašnico in pod njem piše “Neprecenljivo darilo” . Darilo je EFT priročnik, ki ga Gary podarja svetu. Hvala Gary, tvoj priročnik je popolnoma spremenil moje življenje. Ga podaljšal in polepšal. Dovolila sem si začutiti svoje energije in sprejeti dejstvo, da lahko sama zavestno vplivam na svoje podzavestne reakcije. Od takrat me žene neizmerna želja po spoznavanju in raziskovanju, kaj in kako vplivati na telo, da se to začne zdraviti.

Od nekdaj sem bila taka, da sem, česar nisem imela, če se je le dalo, naredila sama. V mojem življenju me je veliko ljudi kritiziralo in žalilo. Posebno moški. Njihov ego ni videl v meni mojih talentov. Ker me je vsakdo videl, ne take kot sem, temveč tako, kot je on mislil, da sem. No, v resnici ni videl mene, temveč samo svoj velik ego. Če dobro pomislim, sta bila taka tudi moj oče in brat. No, sedaj je jasno, zakaj sem potem v službi in drugje srečevala take moške.

Vsakič, ko me je kdo ktitiziral, ko me je razjezil, sem to svojo energijo, ki se je sprostila ob tej jezi, porabila za to, da sem postala boljša in pametnejša. Verjela sem vase, da vse zmorem. No, skoraj vse. Pa sem z leti spoznala, da sem v čem tudi boljša od moških, ki so me kritizirali. Da so moje sposobnosti drugačne od njihovih.

Tudi moje pisanje tukaj je neprecenljivo darilo vam, ki to berete. Morda tega še ne veste. Morda tega darila nikoli ne boste odprli. Morda pa vam bo ravno to darilo spremenilo in lahko celo rešilo življenje. Odvisno je od vas samih kako ga boste porabili. Koliko ste pripravljeni sprejeti drugačen način razmišljaja. Stopiti “Out of the box”. Koliko ste pripravljeni raziskovati naprej in spremeniti sebe in svoja prepričanja.

Sama sem končala gimnazijo pred štiridesetimi leti. Ker sem bila sramežljiva, potem nikoli več nisem govorila angleško. Ko smo šli z barko v Grčijo, se je bilo tam treba pogovarjati tudi angleško. Zanimivo je bilo to, da si je upal največ tisti od nas, ki je znal najmanj. Ko se je mučil s svojo polomljeno angleščino, me je bilo sram in sem pomislila, da bi pa sama znala povedati boje od njega. Ja, pa si nisem upala, ker me je bilo sram.

Ko sem leta 2008 na internetu našla EFT priročnik in kupila prve Garyeve DVD-je, ki spadajo k priročniku, nisem kaj dosti razumela. Pa me je zanimalo kaj govori in sem vzela v roke slovar in pisala v zvezek. Spoznala sem, da je internet neizmeren vir informacij in, da se moram malo izpopolniti v svoji angleščini. Pa na srečo imamo Googlov prevajalnik.

Če te nekaj zanima, te to vleče in raziskuješ in si tudi zapomniš. Če te ne zanima, odrineš na stran in pozabiš na vse skupaj. Ali pa najdeš kup razlogov, zakaj ne bi… V resnici je pa to samo tvoje prepričanje, ki ga lahko s tapkanjem takoj spremeniš.

Lahko se reprogramiraš :
” Čeprav res ne vem, kako bi tole lahko meni koristilo, se popolnoma in globoko sprejemam in sprejemam tudi ves ta svoj odpor do teh čira-čar, za katere že vem, da pri meni ne delujejo in ne bodo delovale. Saj nočem, da bi. Zakaj pa naj bi. Saj mi je tako čisto dobro….Saj v resnici v svojem življenju nočem nič spremeniti….Sprejemam tudi to, da v svojem življenju nočem nič spremeniti. Zato se nočem naučiti nečesa novega. Vse te energijske metode in kvantna fizika so čisto bred veze.. Jaz jih ne maram. Nočem, da bi spremenile moje življenje. “

Dobila sem enkrat, ko je izšla druga knjiga Theta healing, vabilo na predstavitev knjige Theta healing2. Goga Pečnik nam je po pozdravu je rekla:” Povabila sem vas, ker ste vsi vi zdravilci. To trditev bomo sedaj energijsko testirali”. Samo trem v dvorani je test pokazal, da niso. Goga jih je vprašala, če si želijo, da bi bili. Ker so odgovorili pritrdilno, je spremenila njihovo prepričanje. In vsi smo bili zdravilci in smo potem prisegli, da bomo delali v dobro ljudi. Lepa izkušnja.

Einstein je verjel v čudeže. Verjel je v kvantno fiziko. V kvantnem svetu se marsikaj lahko zgodi. Tam je vse mogoče.

Hvala, ker me berete. Lahko tudi kaj komentirate ali napišete svoje izkušnje.

Breda

Uf, majčkena poprava. Gimnazijo sem končal pred 50 leti. Ja, po srcu in gubah sem pa mlajša.

Breda

New Report

Close