Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Katero zdravilišče po zdravljenju raka dojke

Katero zdravilišče po zdravljenju raka dojke

Katero zdravilišče priporočate po zdravljenju raka dojke (poleg Dobrne, ki naj bi bila bolj specializirana za ženske bolezni in rak dojke)? Meni prvi kontakt z Dobrno ni bil všeč, pa me zanima, če je še kakšno zdravilišče v Sloveniji , ki se ukvarja s terapijo po raku dojke. Oz. kje ste bili vi in kako ste bili zadovoljni.

Jaz sem bila ravno v Dobrni in sem bila zelo zadovoljna. Nastanitev v redu, hrana super, kar se pa terapij tiče, so mi zelo pomagale. Imela sem jih pa res od 7.30 zjutraj do 15-16 popoldan, ker sem se z zdravnico dogovorila, da bi rada odnesla čim več dobrega za svoje zdravje. Okolica mi je bila všeč, veliko možnosti za sprehode, na recepciji hotela Vita prosi za seznam predavanj, delavnic, izletov in podobnega za čas, ko si tam. Zelo so mi dobro dele tudi kopeli v Zdraviliškem domu in pitje termalne vode, ki si jo lahko tam sam natočiš.

Mogoče še to: doplačala sem, da sem bila v sobi sama, ker sem potrebovala mir in počitek ponoči; družbo itak lahko dobiš na terapijah in pri obrokih…

Hvala za odgovor. Ja, grem v Dobrno in upam, da bo OK.
Kje si bila pa ti nastanjena? Jaz bom v vili Higea. Sem tudi jaz želela biti sama v sobi, a mi je bilo rečeno, da enoposteljnih sob trenutno ni na voljo. Žal. Upam, da bo OK.
Me pa vseeno zanima, če so še kje specializirani za terapije za rak dojke. Sicer sem na spletni strani videla, da naj bi bile tudi Dolenjske toplice (prvič slišim). Še kje morda?
Rada bi vedela, da morda grem še kam samoplačniško.

Jaz sem bila v depandansi Park. Tudi meni so najprej rekli, da ni enoposteljnih sob, pa sem jim po mailu napisala prošnjo in navedla, kakšne težave imam zaradi nespečnosti in so me prijazno obvestili, da mi lahko najdejo enoposteljno sobo v Parku. V bistvu mi je še bolj ustrezalo; majhen hotelček, vsi zelo prijazni, vse se da dogovorit; tudi vodo za čaj sem si lahko zeloo zgodaj zjutraj prišla natočit…do hotela Vita pa je le par minut hoje.

Jaz sem najprej želela v Strunjan in sem prav vesela, da mi niso odobrili (ker baje niso specializirani za ženske bolezni).

New Report

Close