Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Omedlevice & popustitev mehurja

Omedlevice & popustitev mehurja

Pozdravljeni,
za vas imam malce nenavadno vprašanje. Naj začnem z ozadjem svoje težave:

Stara sem 23 let in že od malega imam težave z nizkim pragom bolečine. Kadar kaj preveč boli (udarec, ureznina, kri, itd) se moje telo na to odzove s tem da padem skupaj, po domače povedano. Ko sem bila še otrok, mi je ob tem velikokrat popustil tudi mehur. To se mi je okoli 10 leta, mogoče še prej nehalo dogajati, vse do zdaj.

Zdaj prav tako od časa do časa omedlim zaradi čisto banalnih stvari (npr. nazadnje sem si priščipnila prste v vrata) in se ob tem “polulam”, kar zna biti pri moji starosti zelo neprijetno!

Zanima me, če bi mi znali razložiti, zakaj je po toliko letih zopet prišlo do spremembe na slabše in ali lahko kako ukrepam, da se mi to ne bi več dogajalo.

hvala za odgovor, lp

Pozdravljeni!

Težko bi rekla zakaj so se pri vas težave ponovile po 10-ih letih in zakaj do tega pride. Morebiti ne bi bil odveč posvet s psihologom.

Z lepimi pozdravi,

Lorena Meglič

************************************ http://www.drustvo-mena-maribor.si Tel: 02-320-20-75 GSM: 040-462-029

New Report

Close