Najdi forum

Dojenček kašlja

Pozdravljeni,

Doma imam skoraj 2 meseca starega dojenčka(16.12). Pred tednom dni je dobil rahel prehlad brez vročine, nosek sva čistila redno in z njim ni več problema, tudi doji se normalno. Ostal pa je kašelj. Ne kašlja čez cel dan, dobi nekje 4do 5 “napadov”, ko se ne more odkašljati, takrat se tudi sliši hropenje med dihanjem. Ponoči spi normalno in je tudi drugače še vedno nasmejan fantek. Sama temu nebi niti dala toliko pozornosti, saj sem od starejše hčerke navajena,da se kašelj lahko kar vleče…Pa me je partner spravil v dvom, ker je “raziskoval” po internetu in postavil 100 diagnoz, tudi to da otrok težje diha…Jutri se greva pokazat pediatru pa me vseeno zanima kaj mislite vi? Se lahko spet malo pomirim in je samo posledica prehlada ali pa je pri tako majhnih res vse tako nevarno in pokazatel nečesa bolj konkretnega?

Hvala za odgovor in lep dan

Pozdravljeni,

Mislim, da k vaši odločitvi, da z otrokom obiščete pediatra, ni kaj dodati.

Internetno svetovanje V takem primeru nikakor ne more nadomestiti kliničnega preglada.

Vse dobro!

************************************** Dr. Samo Vesel, dr. med. Pediatrična kardiološka ambulanta SB Celje: pon, tor, sre (03 423 3987) Fetalna kardiološka ambulanta SB Celje: čet (03 423 3987) Pediatrična in fetalna kardio ambulanta SB SG: 1. in 3. petek v mesecu (02 882 3471; 7-11h) Samoplačniška fetalna kardio ambulanta ZC Dravlje: po dogovoru (051 336 847)

New Report

Close