Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Nevrokirurgija Nejasne bolečine

Nejasne bolečine

Pozdravljeni,stara sem 28 let.Pred 4 meseci so se začele pojavljati bolečine po levi strani hrbta.Te bolečine se sedaj dostikrat selijo po hrbtu(prsni del ,vzdolž hrbtenice levo,zbadanje v pljučnem delu,ostra bolečina v rebrih- ni vezana na vdih,če premaknem vrat v levo, pod levo pazduho),vedno pa boli v zgornjem delu hrbta maximalno do sredine hrbta,nikoli spodnji del,skratka nejasne različne bolečine.Stalno bolečino na istem mestu pa v levi rami čutim že cca 3mesece,na dotik se v rami nekaj premika,oz ni čutiti isto kot v desni rami in pa vsakič,če glavo sklonim naprej zelo zaboli vzdolž hrbtenice levo.Zadnjih 10 dni dni me vsak dan ostro zbada hrbet zgoraj pljučni del(sploh hudo zaboli čisto pri hrbtenici levo zgoraj),bolečina je kar intenzivna in ostra,občasno me ostro zabolijo rebra-spet predvsem leva stran.Najbolj boli zjutraj in proti večeru,čez dan še nekako gre-s tableti.Zadnje 2 dni imam včasih tudi občutek pekočih/mravljinčastih stopal,levo stopalo zaboli nad peto če ga iztegnem,je lahko to vse povezano?RTG hrbtenice je bp(malo nagnjena v desno), na vratu imam tudi že kar dolgo povečano bezgavko (izvid UZ vratu-ni nevarna).Mnenje zdravnika-zategnjene mišice,verjetno zaradi stresa,bi prosila za vaše mnenje,hvala za odgovor.

New Report

Close