Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Udarec v glavo

Udarec v glavo

Pozdravljeni.

Teden dni nazaj mi je spodrsnilo in sem ob padcu z glavo udarila v rob stene. Nisem dobila nobene povrsinske rane, zavesti nisem izgubila. Naslednja dva dni sem imela rahel glavobol ki je potem prenehal. Dva dni po udarcu se mi je pojavila slabost vendar nisem bruhala. Nekaj dni imam ze nek cuden obcutek v glavi (omoticnost?), Obcasno se mi se pojavi rahla slabost vendar brez bruhanja. Ali to nakazuje na kaksno resno poskodbo – krvavitev? Ali bi v tem primeru bil prisoten stalen glavobol? Ali bi se v primeru krvavitve tezave v tednu dni stopnjevale? Glavobolov nimam, ne bruham, nimam vrtoglavic ali cesa podobnega, cez dan tudi normalno opravljam vse kot do zdaj. Ali to nakazuje na kaksno resno poskodbo ali je lahko zgolj posledica sekiranja (sem tip cloveka ki se ob zdravstvenih tezavah zelo sekira in prebira vse mozne diagnoze na spletu)?

Hvala.

Pozdravljeni, ne zdi se mi prav verjetno, da bi bila težava, ko jo opisujete, posledica neke notranje poškodbe glave, je pa precej bolj verjetno, da je posledica sekiranja
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
Objava čaka odobritev

New Report

Close