Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Stres ali kaj?

Stres ali kaj?

Pozdravljeni.

Jaz vec ne vem kako in kaj naprej. Zadnje pol leta se pocutim psihicno bolj slabo. Menjava sluzbe, doma tezave … velikokrat, vcasih imam celo.obdobja vsak dan, cutim tesnobo. Kot obcutek tiscanja na sredini prsnega kosa. Ali celo.kot obcutek dusenja. Imela sem pred kakim leto ze holter vse bp, sam niso mogoce glih te zasledili cesa. Ekg, uz, obremenitveni junija ok. Se mi je veckrat zgodilo v avtu, da sem za par minut zacutila na seedini prsnega kosa duse je, tesnobo, nato pa hitro bitje srca. In veckrat se mi zmoti, kot da bom.padla skupaj. Pa nena. To je sekundno. Potem pa omotica me full daje vsak dan. Enako kot tesnoba.
Zelo.me skrbi, da je kaj resnega. Jemljem pa omega3 dve kapsuli na dan. Tlaka imam okrog 115 75. Ob temu cudnem pocutju omotici, razbija ju srca pa se mi povisa tudi na 135 ali 140 in spodnji 85 ali 90.

Mislim da sva ae o tesnobnosti pogovarjala ze v stotniji oatalih odgovorov in se vsno se nisem premislil. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ja, res je. Samo vedno huje je s to tesnobo. Tega prej nisem imela in nekih panicnih napadov prav tako ne.
Pa ta opis, da te na sredini tisci, kot bi te hotelo zadusiti, nato pa srce razbija, je mozno da je panicni?

Zelo možno. Če se tesnobe ne boste lotili in jo zdravilo tako ali drugače, je nekako običajno, da se slabša. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

V trgovini se mi je zacelo dogajati, da me tisci v grlu tak cudno ali pa da me stiska v prsih. Nikoli se mi to ni dogajalo.

Ok

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Laurita, bom samo svojo izkušnjo povedala, bila sem pod stalnim stresom,preživela veliko težkih trenutkov,ampak odkar že deveto leto vsak dan prehodim šest kilometrov v bljižnji hrib in nazaj se počutim odlično, seveda je še tesnoba ,ampak mene gozd in hoja napolni z energijo in uro pa pol zase na dan svetujem vsem v taki situaciji.Seveda če so organski vzroki izključeni.

kar nas ne ubije, nas naredi močnejše!

New Report

Close