Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Misja mrzlica

Misja mrzlica

Mogoce veste kako dolgo ostane virus v blatu zivali? V hišo je prisla miska, zdaj pa nas skrbi … sem umila z alkoholnim kisom nato pa se pospricala s sprejem za dezinfekcijo … ampak zagotovo se je kje kaj skrito …

Nam, ki živimo na vasi in je miši povsod polno se nam zdijo vaše skrbi podobne strahu pred meteoriti 😉
O ukrepih pa preberite tu: http://www.nijz.si/sl/hemoragicna-mrzlica-z-renalnim-sindromom-hmrs-misja-mrzlica

Koliko časa ostane v blatu ne vem, pa tudi dvomim da bi miši opazovali pri odvajanju in potem štopali 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hehe, mi smo na.kmetiji doma … ampak glede.na to, da je.ravno na našem koncu tak.porast tega, me skrb … kaj ce je ostal v kakem kotu kako.misje blato, bo lahko.virus prisoten v suhem blatu se cez.en mesec npr? Tak sem mislila zastaviti vprašanje😊

Menda manj kot 1 teden nekje v kotu kleti (informacija je z neta in je zanesljiva temu primerno). Saj je kul paziti, brisati tla z vlažnimi krpami in ne pometati in pršiti s tem tistih drekcev okol skupaj z virusi, živeti v strahu pa tudi ne pomaga k ničemer. Lep večer

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close