Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bakterija in razjeda nadaljevanje…

Bakterija in razjeda nadaljevanje…

Pozdravljeni!
Sem vam pisala ze v spodnji temi, vendar nevem, ce se je vorasanje zgubilo, mogoce ga celo nisem odposlala, zato na kratko….
Stara sem 36 l. Zaradi prisotne hp bakterije sem imela 7 dnevno zdravljenje2x ab in tbl proti kislini), ki sem ga koncala v tem tednu. Hp je bila pozitivna preko vzorcka blata. Gastroskopija ni bila tokrat opravljena ( sem pa jo pred 3 leti in se dvakrat prej- od tega ze enkrat hp pozitivna, vendar sem takrat dobila druga zdravila. Ker imam bolecine v trebuhu ( natsncno notranja trebusna stena) sem pomislila na vnetje slinavke. Boli me tudi zadaj v hrbtu in na pritisk ogrog po trebusni steni. Danes sem hotela do zdravnika, vendar ni slo, sem pa opravila pregled v laboratoriju in je vse bp. Izvid vam prilagam in prosim za izbris. Kaj me zanima, je to ali v kolikor bi bilo vnetje trebusne slinavke, bi bile vrednosti drugacne ali pa niso opravljene ta prave, ki bi nakazovala peritonitis? Crp res ni bil narejen, niti nevem kaj vse bi se moglo pogledat ob sumu na vnetje potrebusnice. Torej…pri vneti trebusni slinavki bi bili drugacni izvidi? Kaj pa ce je rana na trebuhu ali zolc? Je mozno z uz ugotoviti ce je vneta trebusna stena, ce je kaj z zolcem in pa ce bi bila rana? Gastro so predolge dobe…poskusila sem biti cim krajsa, zato dodatnih tezav nisem omenjala, bi oa lahko slo za slinavko. Vase mnenje prosim ker do naslednjega tedna drugace ne izvem cisto nic. Hvala, lp

Joj joj, se vam kdaj zdi, da preveč guglate? Ne more biti na meniju vse od peritonitisa, žolča, trebušne slinavke, vnetja “trebuha” oz rane, notranja trebušna stena…. verjetno bi vas skrbelo še kaj, če bi vedeli da obstaja. Vrednosti, ki se povečajo pri vnetju trebušne slinavke, so pri vas normalne, tudi vse ostale… verjemite pa, da vas s prepričevanjem ne bom odrešil strahu pred boleznimi. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.


Spostovani! Nisem mislila, da imam vse od nastetih bolezni, vendar glede na to, da me mocno boli ne zelodec pac oa stena od znotraj zato sem pomislila na vse te mozne navedene bolezni.

New Report

Close