Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Nudizem na slovenski obali

Default avatar

primorci help

Sem nudistka, vendar samo na obalah izven naše države. Razmišljam, da bi šla ta vikend malo na našo obalo, pa me zanima kje se pri nas zadržujejo nudisti?
Default avatar

DRRR

Pa dej že enkrat zadrži tiste kopalke gor...jebenti nudisti, prov ponosni ste na svoje šlaufe, ki bingljajo vsenaokoli in kazijo okolico.......
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

primorci help

1. nimam šlaufov,četudi bi jih imela ni to nič takega in ne slačimo se samo lepe:)
2. pojma nimaš kak, dober je občutek ko greš v morje in prideš ven, brez da bi se ti mokre kopalke lepile na ritko
Default avatar

bbccm

Nudisti se pri nas kopajo pod Belim križem, prideš lahko s Strunjanske strani:
- mimo (oziroma preko) plaže zdravilišča, nato peš proti Izoli ali
- parkiraš na vrhu hriba blizu križa, peš po strmi peš poti do plaže, nato peš proti Strunjanu

ali z morske s kakšnim čolnom, jadrnico....
Default avatar

hec je

Na slo kolikor vem uradnega nudla ni, se pa riti sončijo nekje med Izolo in Portorožem, ne vem točnega imena. Meni so samo tile nudisti smešni, zunaj goli paradirajo, ko gredo pa v vodo pa kopalke gor. Prav smejala sem se pri sebi, tudi na plaži ženske joške sončijo, za v vodo pa modrc gor. Kje je point tega šova - bi rekla Luci Lou.
Default avatar

DRRR

[quote=""hec je""]
Na slo kolikor vem uradnega nudla ni, se pa riti sončijo nekje med Izolo in Portorožem, ne vem točnega imena. Meni so samo tile nudisti smešni, zunaj goli paradirajo, ko gredo pa v vodo pa kopalke gor. Prav smejala sem se pri sebi, tudi na plaži ženske joške sončijo, za v vodo pa modrc gor. Kje je point tega šova - bi rekla Luci Lou.[/quote]

Voda ženskam joške skup potegne in izstopijo bradavičke, dedcem pa tisto že tko majhno žvarovno še skrči na minimum...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

hec je

Jest sem pa mislna da se bojijo da v morju po skalah tolčejo z povešenimi joški.
Default avatar

tud nudo

[quote=""hec je""]
Na slo kolikor vem uradnega nudla ni, se pa riti sončijo nekje med Izolo in Portorožem, ne vem točnega imena. Meni so samo tile nudisti smešni, zunaj goli paradirajo, ko gredo pa v vodo pa kopalke gor. Prav smejala sem se pri sebi, tudi na plaži ženske joške sončijo, za v vodo pa modrc gor. Kje je point tega šova - bi rekla Luci Lou.[/quote]

Na nudo plaži al pa v nudo kampu si noben ne oblači kopalk, ko gre v vodo.
Si pa jaz, če se na navadni plaži sončim zgoraj brez, nadenem modrc za v vodo, da pač z golimi joški ne paradiram po plaži do vode.
Default avatar

hec je

A sončiš se pa v kabini?!
Default avatar

da b

Da bi ti le ena riba zlezla v tamalo in tvojemu dragemu naj kak ribon odgrizne binglja :-)))
Default avatar

nagica

Naprej od kampa Lucija je kar nekaj nagcev in pod cerkvijo v Piranu.
Default avatar

kr eden

hej hej.

s punca hodiva na nudo plažo pod križ, bila sva ze parkrat, prvič malo zadržana, v drugo pa že vse ok sedaj sva pa ze "kot doma"

ce se kdo sprasuje kje je fora nudizma, naj poskusi, ker se opisat neda oz, je zelo tezko.
midva sva mlada, spolno zivljenje stima zares kot mora (da nebo pametnajkovicev), a vseeno se nama zdi da je to spet neko novo poglavje in da naju je ta nudizem še bolj zbližal.. zanimivo pač...

plaža pa je ja med izolo in strunjanom, je treba po gozdu in strmi potkici do plaže, če ti nekdo ne pokaže jo je zelo tezko dobit.

je pa res fajn ker n plaži niso samo nagci, ampak tudi tisti v koplkah, tako da res ni problema za nikogar. malček naprej po skalah pa so več ali manj vsi nudisti.

lp

p.s. pogumno!
Default avatar

Avanturist

Najlepse je od strunjana proti simonovem zalivo tam se je fajn gol kopat
Default avatar

Revežem

ostane obala Save tam pri Ježici. Golota. Ni da ni!
Default avatar

in perverznjakov

Revežem je napisal/a:
drkaskih milion a ne :) ?
Default avatar

Vagabund

Oh doma ostan, če ne najdeš plaže za golo rit. Pa hod iz kopalnice v kuhinjo naga. Pa še za ostale pametne... Dej no dej, da hodite na nudl plaže je sam zato, da lahko pri družbi prijatlov rečete - mi smo pa nudisti. Pa kva me briga kva si. Jaz tudi ne razlagam, da se v kopalkah kopam, kva nej rečem - jaz sem pa kopalkar?? Pa kva to koga briga?
In da se rit boljš počut, če ni na njej mokrih kopalk? Ja pač, se diskretno obrišeš, pa daš gor suhe kopalke. Kva je fora? Aja, saj res, da se počutš hajsesajeti a ne? Boh pomagaj no... Kva to vse po svetu lazi, da joj. Še najbolj primitivna plemena (kar jih je še ostal) si intimo pokrije, vi pa kao full napredni.
Pismo jaz že nekaj cajt svoji babnci govorim, da tole bo mogla ena tretja svetovna pridt, ker tole je folk čist podivjal. Sej ne vedo več kva je norma, kva je manira, kva je en normalen svet. Bolj je odtrgan, bolj je fensi!
Default avatar

omg

Vagabund je napisal/a:
Polarni II?
Default avatar

ampak si res fufla

primorci help je napisal/a:
A ta vikend se boš kopala v vodi ki ma15°C?
A nam lahko razložiš, zakaj imaš potrebo po razkazovanju svojih odprtin za izločanje? Zakaj hočeš, da še vsi ostali gledajo tvojo pezdo in tvojo sralno luknjo?
Default avatar

Nejc3344

Kolk ste eni omejeni v glavi. Taki, kot si ti verhetno tudi šinfa na polno kadar le lahko. Brez kopalk je najboljše. Če imaš vsaj malo v glavi pošlihtano, drugače raje doma ostani.
Default avatar

sam fprašam

Nejc3344 je napisal/a:
A eni se že celo leto sprašujete kam it rit kazat?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net