Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

kje ste že bili?

Sorodne vsebine:
Default avatar

Alma

Dominikanska republika, Turčija, Bali, Mehika, Vietnam, Laos, Kambodža, S. Amerika, Češka, Italija, Nemčija, Avstrija, Švica, Srbija, Hrvaška.
V Prekmurju in v prelepi Beli Krajini še nisem bila!! Bom čimprej popravila to sramoto.
Default avatar

Ales

Skupinski, ko se pogovarjamo o tem, KJE LEŽI posamezno območje (ni vprašanje komu pripada), se vedno gleda geografska razdelitev. V primeru političnih razmejitev ne moremo reči, da je neko območje v Evropi (celine so geografska kategorija - OŠ), ampak se uporabljajo DRUGI termini. Za Kanarske nekateri tu trdijo, da so v Evropi; za karibske (sicer politično evropske) otoke pa tega nihče ne bo rekel. Tu potem prideš do nesmisla...

Jaz sem jim samo pojasnil, da ne moreš zaradi evra in tega, da se gre za špansko otočje, trditi, da je neka stvar v Evropi, če NI. Je v Evropski uniji, NI pa v Evropi. Enostavno.
Default avatar

guayabo

Živjo mineja*

časa maš res malo, jaz osebno bi si izbrala ali Ekvador, ali pa samo jug Peruja.
lp
Default avatar

Sevenofnine

Najdlje sem bila v ZDA in sicer v Arkansassu, v mestu Bella Vista. Kljub temu, da smo bili z družino tam zaradi partnerjeve službe (cca 2,5 meseca), smo se imeli fino, spoznali zelo prijazne ljudi in tudi videli kako poteka življenje v"veliki" Ameriki. Prav veliko si nismo privoščili, no, razen enega vikenda v Texasu/Richardson, in manjših izletkov po okoliških veleblagovnicah in znamenitostih. Bi pa še šla tja.

LP
Default avatar

mineja*

V vsakem primeru želim v Peru. Bom probala skombinirat še s kakšno sosednjo državo - po tvoje Ekvadorjem, pa mogoče podaljšat dopust še za en teden :)

Hvala in lep dan!
Default avatar

sunsun

Jaz pa se bojim, da ne bom imela več priložnosti za izsanjanje svojih potovalnih sanj, že od nekdaj sem si želela v Afriko. Drugače pa me na potovanjih najbolj fascinirajo ljudje - domačini, arhitekturne znamenitosti me velikokrat niti toliko ne ganejo. Sem pa bila predvsem po Evropi z vlakom, na štop; Italija, Avstrija, Češka, Nemčija, Nizozemska, Francija, Španija, Portugalska, Anglija, Madžarska, Grčija, BIH, Hrvaška, Tunizija...Pogrešam potovanja in občutek svobode:(((
Default avatar

Miša

Avstrija, Italija, Hrvaška, Madžarska, Nemčija, Češka, Nizozemska, Belgija, Finska, Francija, Španija, Grčija, Tunizija, Anglija, Irska, Turčija, Singapur,...
Ponekod večkrat...