Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kateri so večji pijanci? Dolenjci ali Štajerci?

Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
... štajercev se dlje sliši...
Svet je pisan in lep...
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Zakaj pa misliš, da je najvec prometnih nesreč ravno na štajerki. Ker je pri nas že v zraku 0.5 promile alkohola.
Default avatar
Slovenci smo na število prebivalca glede alkohola na 2 mestu v evropi,uporabnikov drog imamo toliko,da smo na 1 mestu v evropi,smo pa recimo na število prebivalca 5 na svetu v športu ): zgleda ,da smo vsepovsod velesila );
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Pijanci so povsod, tako v mestih, kot na vasi. Kje jih je več, pa nihče ne šteje :P
Default avatar
na kooncu, ko jih merijo za trugo, so vsi dolgi ☺
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Nevem kdo so največji pijanci? Vsa Slovenija se lahko vrže v en koš glede pijancev,vse povsod isto...ampak alkohol je legaliziran,droga pa žal ne in največji blodnjak droge in narkomanstva je prestolnica Slovenije. Če je Ljubljana še slovenska,saj se mi zdi da tam nastaja novo leglo čefurjev in črnih...žal...
Default avatar
Ljubljančani ne bodte fini.Sem Štajerka in tudi pijem kvaliteten alkohol.Najraje primorsko vino in Laški pir. Mislim, da na štajerskem več pijemo kot na Dolenjskem in se manj drogiramo in pijemo žganje kot v Ljubljani.
Default avatar
Pijemo ga radi je napisal/a:
Štajerke ste edino za nategnit dobre, tudi glasne ste za tri, zato kaj drugega z vami ne pride v poštev, ker ne more tega človek vsak dan prenašat.

Tudi vaša govorica je en navaden gravž, naučite se že enkrat slovenščine.
Default avatar
...in to reče prebivalec kotline, ko vsakemu drugemu želodec dvigne, ko to sliši. Komentar enega tujca, ki ne razume slovensko in je bil na eni predstavitvi, kjer so bili govorci iz vse slovenije. Ko je spregovoril žabar je vprašal: whats that fagot language? :))
Štajerke moraš znat hendlat. Za pomehkužene žabice je to čisto prezahtevno.
Default avatar
Opazila sem, da Dolenjci pijejo radi na skrivaj in sami zaprti doma ali v zidanicah, medtem ko Štajerci ponavadi pijejo v družbi. Dolenjci so bolj vase zaprti, skriti alkoholiki, Štajerci bolj odprti, se ne skirvajo s kozarcem. Vsekakor pa nič od tega ni OK, ker se ga vsi nacejajo prekomere.
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
men je tole malo čudno..
vemo da imajo naši "bratje" južneje..
boljšo musko.. bolj se znajo sprostit, ...niso tko zategnjeni ,,majo boljše fešte...itd..
pol pa slišim "Luko Basija"..
"nije nije fešta bila...ako nemaš 3 promila"...
tak da evo, še ta primat so nam vzeli..
največji pjanci so drgje..
očitno si brez alkohola ne znajo dobrih fešt nardit..???
Default avatar
vpršanje je napačno. bolje bi bilo tako!! katere so večje pijandure, zadorgiranke in lajdre? gorenke, dolenke,štajerke,prekmurke ali korošice. po mojih izkušnjah, so največje vse naštetp gorenke, pol štajerke in prekrmurke. ampak med prekmurkami in korošicami ni razlike neke. jaz osebno poznam največ drogerašič in pijank iz gorenske, natančenje iz kranja in loke. zakaj je tako ne vem? tako pač je. pa to so ženske iz vojske, policije in to imajo neki čin. tako to zdaj dokazat je nemogoče praktično. pač povem iz svojih izkušenj.
Default avatar
Kot so že omenili nekateri predhodniki, bi se strinjala, da je po celi Sloveniji preveč alkohola.
Default avatar
mislim, da bodo veliko lažje našli arcnijo za covid kot razrešili avtorjevo dilemo.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net