Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Bi živeli v hotelu?

Default avatar

Jaz bi živel

kje v Bolgariji, kjer ti bolgarke "dajo" za par evrov....
Default avatar

DXB

Jaz sem ze marsikdaj zivel po hotelih. Tudi Nikola Tesla je in se marsikdo. Nikjer ne pise, da je edino pravilno ali najboljse zivljenje taksno kot ga zivi vecina. Dalec od tega

Dan zacnes s petelinjim zajtrkom ali kratkim obiskom fitnesa. Se uredis in sledi sanjski zajtrk. Enkrat v restavraciji, drugic v lounge-u, sam pa tja v sobi, da ne postane enolicno. Potem, ce nimas obveznosti, se malo posedis kje, preberes novice, kaj naredis, se javis na mon, lol. Pred vecerjo za cca. 40 minut se malo zaplavas v bazenu. Namrec, vse imas pri roki. Le malo motivacije in discipline potrebujes. Potem pa po zelji, gres kam ti srce pozeli in pojes kar ti pase, ce zivis na dobri lokaciji, v blizini vsega zivega, kar za boljse hotele obicajno velja. Ce ves, da bos v katerem dolgo bival, tudi leto in vec, pa si tako scasoma izboris idealno sobo. Pa pripeljes si vse kar potrebujes. In nimas nobenih skrbi okoli cudo tega s cem je clovek sicer “doma” obremenjen.

Zivljenje je lahko se vse kaj drugega kot si vecina predstavlja. Bogi so si tisti, ki bi od dolgcasa umrli, ce ne bi imeli svojih brezveznih sihtov.

Zenske so pa ze tema zase. Si pac najdes par lokalk in rotiras, da ni dolgcas. Pa tudi zato, da lahko vsako, ko zacne morit, nacevljas brez, da bi zato moral se fuka stradat. Se motivirane so, da prespijo, ker vedo da jih caka dober zajtrk, ki te tako nic ne stane. Pa ne rabis se sekirati, da bo katera odkrila lase od kaksne druge. Imas popolen nadzor nad tem kdo ima in kdo nima dostopa. Le v dobrih odnosih moras biti z osebjem hotela. Sploh pa, ko si James Bond, so zenske zadnji problem, lol.
Default avatar

Grda resnica

Ne,rada imam svoj mir in ne maram tujih ljudi pod isto streho.
Default avatar

DXB

Grda resnica je napisal/a:
A zato si ljudje omislite partnerja in otroke? Ker vas je mir najvisja vrednota? lol
Default avatar

Mifiha

Ni šanse. Pet let sem delala tako, da sem se v delovnem času namesto domov vračala v hotel. Dvajset + let sem razen ob vikendih jedla samo po gostilnah.
Dovolj. Danes me niti za dopust ne spraviš v hotel, razen na potovanjih, ko drugače ne gre. Tudi povabila v restavracijo so mi prej muka, kot užitek. Le redkokdaj grem z veseljem, zaradi družbe.
Vsega se enkrat prenažreš, tudi hotelov, pa čeprav so še na takem nivoju.
Default avatar

Grda resnica

DXB je napisal/a:
Nisi razumel dxb,mislim na tujce,ljudi ki jih ne poznam
Drugace pa jaz imam kar mir. Recimo zdaj imam domaci kozmeticni salon, obraz sem si ocistila,lepo masko gor ,pol si ga bom zmasirala ,ok ne lih tko profesionalno kot kozmeticarka,ampak bo,cakajo me se nohti, krema za telo,feniranje las...moz telovad, otroc po svoje...tko da kaj si zenska se lahko zeli.? imam ljubi mir v svoji kopalnici,moz bo za tusiranje uporabil drugo...vmes pa se na mon skocim z masko na faci...da ne zacnem o miru med tednom ,ko grejo vsi po opravkih...
Imam vec miru kot marsikdo in to zelo cenim
Default avatar

DXB

Mifiha je napisal/a:
Res. Everything in moderation.
Default avatar

polnorita madam

Grda resnica je napisal/a:
Drugega dela tako nimaš, nekoristno čoknjeno, ne?
Nič ti ne pomaga, stara baba je stara baba. 😂😁
Default avatar

Sem en čas v hostlu

Sem v hostlu kak mesec, ko sem čakala na študentski dom. Pač od pon-pet, za vikend ne. Pa airbnb mal vmes. Kar je blo ceneje
Default avatar

mogoče pa

Mogoče bi, čeprav ne vem, če bi se počutila čisto domače. Pa rada imam urejeno po svoje, tudi praholovce. Če bi se mu ponudila priložnost, bi skoraj sigurno probala za krajši čas.
Default avatar

Dedinje

V beograjskih hotelih je vedno veliko prostitutk.
Default avatar

Goldfish

Nikoli ne bi živela v hotelu. Rada imam svoj dom, svoj mir, svoje predmete, vse tisto, kar je meni všeč in ne, kar so drugi izbrali za mene. Za čas počitnic je hotel čist ok, ampak se ga nasitiš in nikoli nisi sam. Vedno so okoli tebe tuji ljudje, ki delajo za denar.
Default avatar

venice

jst takoj.. pa če me kdo vpraša če bi skos samo na dom naročala hrano tud..da mi nč ni treba pospravljat,pa posode pomivat pa itd.. glede tega sem lena ko fuks..komi da se spravim ..pa sej to me že vsi poznajo glede tega.. :D :D
Default avatar

DXB

Vecina ljudi je neprilagodljivih picejzlov, ki delajo dramo iz vsega kar ni po njihovem trenutnem okusu. Kaksno zivljenje v hotelu. Se v drugem kraju, stanovanju/hisi, ne bi zmogli "preziveti". Zato pa vecina zivi kot zelenjava, lol.
Default avatar

V sili hudič še muhe žre

Neosebno.
Sem par let, po sili razmer, ok, se preživi. Domek je boljši, čeprav ga je le za bobek.
Default avatar

ne bi mogla

Ne bi mogla, tudi če bi hotela. Finance bi mi zadoščale za par dni, mogoče dober teden.
Pa tudi sicer nisem nek ljubitelj hotelov.
Default avatar

Hotelirka

Po vseh desetletjih čiščenja, pranja, likanja, kuhanja, bi mi nekaj let hotela zelo prijalo. Saj lahko v dolgoročnih najemih prineseš kak svoj predmet in spominek. To je zame dovolj. Znam se vesti za mizo, uporabljam vilice in nož, ne packam pri jedi okoli sebe, zato verjamem, da bi bila v jedilnici čisto sproščena. Ne packam v kopalnici, znam pospraviti za seboj, zato moj apartman gotovo ne bi bil nastlan. Ne govorim o hostlih, arb-ju, nekih luknjah, ampak o pravem, lepem hotelu, kjer drugi čistijo in kuhajo. Pa da imam možnost živeti v apatmanu z vsaj dnevno in spalnico.
Default avatar

Chocolattt

Jaz sem mojstrica prilagajanja, tako da, če bi bilo treba, bi živela, in seveda izkoristila vse ugodnosti, s tem povezane, ne bi mi bilo težko.
Drugače sem pa bolj za dom. Tisti moj prostor, ki je moj, in kjer sem samo svoja.
Default avatar

manjaspi

Koliko je nočitev (z zajtrkom) v enem povprečnem hotelu.? Zelo povprečnem, a še čistem.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net