Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Grški otok Astypalea postal nekadilski otok

Default avatar

fiuuuuu

Kako to gre? Tam ne živi noben kadilec, ki se noče odpovedati čikom, in ali če živi tam, mu bodo odvzeli stalni naslov in zaplenili bajto, ga vrgli v arest?
Default avatar

Sushi

Moničan je napisal/a:
Wrong! Kadilci nismo nobeni tirani, tekom človeškega odkrivanja novih kontinentov in vzpostavitve trgovskih poti za tovorjenje razno raznih novih, nepoznanih in eksotičnih dobrin, je svoje mesto našel tudi tobak, hvala Bogu (kdorkoli naj bi že to bil, magari Marco Polo). Tirani skrbijo za pakiranje, trženje in pobiranje zaslužka, druge sorte tirani ste pa anti-kadilci. In medtem ko te tako zelo moti cigaretni dim, vas protikadilsko nastrojenih osebkov verjetno ne moti in čisto nič ne zastruplja noben poštar, ki z dizelašem vsako jutro pripelje pošto? Kje so še dostave vsega v štacune, pa dopusti z bio in eko ladijcami, leti sem in tja z aviončki in njihovimi super duper čistimi izpusti, takšno in drugačno onesnaževanje ki ga ustvarjamo s potrošnjo vsega, kar zaužijemo, prerastemo, porabimo, uničimo...ah ne, to pa ne. Cigaretni dim je vendarle najhujši. Mimogrede, ko sem začel kadit so bile West light (danes silver) po 145 tolarjev, kar pomeni 0,6 evra približno. Danes po dobrih 20 letih so pa koliko, 3,7€? No, kdo je tiran? Kadilec? Enga pokad pa mal razmisli.

Lp
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

Moničan

če se postavi kadilec zraven tebe in te zanalašč zastruplja in ti krade zrak je tiran
Default avatar

Moničan

cigarete bi morale biti najmanj 10 evrov škatlica
Default avatar

Moničan

men poštar pripelje pošto z električnim strojem
Default avatar

ubogi odvisniki

Sushi je napisal/a:
Še en ubogi odvisnik išče izgovore.
In s svojim zadnjim stavkom si potrdil, da si tiran.
Default avatar

Daaa

Stopi stran in je zadeva rešena! Meni tudi smrdijo določeni parfumi, švic pa česen, čebula in ne nazadnje alkohol. Pa še umaknem in ne lezem v tistega, ki mi smrdi. Pa ne kadim!
Default avatar

a pa je kdo

A pa je kdo pogledal, kje ta otok leži? In kaj je na njem?
Default avatar

Moničan

Daaa je napisal/a:
kaj naj stopim stran če en kadilec zasmradi pol Ljubljane
Default avatar

Sushi

Hvala za vaše razumevanje. Imate prosto pot do tistega otoka v Grčiji, najbolje, da se dol preselite pa boste uživali v čistoči. Pa plavat pejte do dol, da ne onesnažite kaj po nepotrebnem, brez izločanja v morje. Lp, grem raje gobe nabirat pa kak cigaret zraven pokadit✌ Bo bolj produktivno.
Default avatar

Daas

Ti pa drugo polovico! Ljubljana že itak sama smrdi po močvirju in greznici!
Default avatar

Moničan

Sushi je napisal/a:
uničevalec gob in gozda
Default avatar

Sushi

Moničan je napisal/a:
Tako je, pa tvoje živčke kravžljam in to s cihareto v ustih. Veter pa ravno prot Ljubljani pihlja, tako da moje sožalje vnaprej. Shit happens...
Default avatar

Moničan

Sushi je napisal/a:
dobr, da ne živim v Iblan
Default avatar

Sushi

Moničan je napisal/a:
Ozračje si delimo😊

Moderatorji

Potovanja.Over.Net