Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Rakitna v zimski idili

Default avatar

Rakičan

Zelo fajn se mi zdi ker sem na dopustu, daleč stran od turobnega mestnega vzdušja. Rakitna je res lepa v vseh letnih časih.
Default avatar

poIarni sij nepr

Ti verjamem, še lepše bi pa bilo, ko bi prilepil kako sliko, če že govoriš o lepotah kraja in zimski idili, ne?
Default avatar

topapoznam

O, poznam :))
Potem pa v snegu na jezero v gostilno na cajcek in kartanje :)))
To mi je edini lep zimski spomin, drugace sta mi zima in sneg popolnoma odvec!
Default avatar

Rakičan

Saj sem poskušal pa noče slikca gor zlest . Mah nič gor pridite v živo je še lepše ;-)
Default avatar

daj_sliko

poIarni sij nepr je napisal/a:
Ti verjamem, še lepše bi pa bilo, ko bi prilepil kako sliko, če že govoriš o lepotah kraja in zimski idili, ne?
:)))
Ne ponavljaj za mano... ;)
Default avatar

mengeška backa

Saj je čisto podobno kot pri nas...Ista pesem, ista melodija...
Default avatar

poIrani sij nepr

daj_sliko je napisal/a:
poIarni sij nepr je napisal/a:
:)))
Ne ponavljaj za mano... ;)
Kako bi pa ponavljal za tabo če dve ure prej napišem kot ti?...........jaooooo, puhloglave monklje.😁😁😁

Ampak slike pa še kar ni, od avtorja mislim, ne hribi net.
Default avatar

eh daj no

Rakičan je napisal/a:
Zelo fajn se mi zdi ker sem na dopustu, daleč stran od turobnega mestnega vzdušja. Rakitna je res lepa v vseh letnih časih.
Čisto nič posebnega ni, narava je lepa, da bi pa tam preživljala dopust.... zakaj že? Je bližje mestu ogromno lepih vasic, pa še s spodobnimi cestami.
Default avatar

Tara_S

Res je tako orig je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:

Ha ha, res idila. ;-D

Saj verjamem, da je lepo. A spletna kamera ponoči pač nekako te idile ne zmore pričarati.
:):):) jaz sem jo opoldne gledala:):):)

Ampak, če bi pa danes sijalo sonce na Rakitni...pa ni vrag, da v službi vzamem popoldne off in grem na Rakitno na sončni zahod!
Saj zdaj je pa že boljše. :-)
Default avatar

poIarni sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Res je tako orig je napisal/a:

:):):) jaz sem jo opoldne gledala:):):)

Ampak, če bi pa danes sijalo sonce na Rakitni...pa ni vrag, da v službi vzamem popoldne off in grem na Rakitno na sončni zahod!
Saj zdaj je pa že boljše. :-)
Jp, edino ko se kaka "humanitarka" pojavi na Rakitni, sta slika in narava takoj pokvarjeni.😁
Default avatar

Tara_S

Saj res, Rakitna. Včasih ne vem, kam se naj spravim kakšen lep vikend... Rakitna bi pasala. Mi je bilo pa poleti na Rakitni že kar preveč nagužvano, sploh restavracija ni uspela popedenati vsem praznim želodčkom.
Default avatar

poIarni sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Saj res, Rakitna. Včasih ne vem, kam se naj spravim kakšen lep vikend... Rakitna bi pasala. Mi je bilo pa poleti na Rakitni že kar preveč nagužvano, sploh restavracija ni uspela popedenati vsem praznim želodčkom.
Saj že na Šmarno goro hodite na pol gole, s par kil masti in plastike na labrci, pa vam nič ne pomaga, tudi tam vam ne bo.😁😁
Default avatar

Res je tako orig

Tale Rakitna mi ni dala miru. In ker je bil danes tako čudovit dan, s soncem, sem šla preverit avtorjevo trditev. Lahko potrdim: Rakitna je v zimskem soncu čudovita! ;)
Default avatar

novapridobitev_na_rakitni

Hja, glede hrane sedaj vsaj med vikedni ne bo več težav. Ob jezeru je kuhinja krušič postavila prikolico s hrano https://www.facebook.com/pages/category ... 083510279/. Za prste polizat dobro, ponudba široka, cene nižje kot v hotelu pa še lep ambient je. Tako ne bo več treba v hotel na drago in slabo hrano na polomljenih klopeh in smrdljivem zraku v piceriji.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net