Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Predlog za izdajo začasne odredbe

Predlog za izdajo začasne odredbe

Ima kdo kak vzorec predloga za izdajo začasne odredbe?

Odredbo za kaj konkretno! Nekaj jih imam!

Za spremembo stikov.. Sedanja partnerka od bivšega ne dovoli stikov v njunem stanovanju, to je oče otroka sam povedal. Pa med počitnicami spet ne bo z njim(i)…Ni toliko, da bi po mizi udaril in se zavzel za sina.

In v čem je potem težava?

V glavnem, spis gleda takole:

Sodišče: naslov itd

PREDLAGATELJ: Vaše ime in priimek, naslov

NASPROTNI UDELEŽENEC: Ime, priimek, naslov

[center][/center]PREDLOG ZA IZDAJO ZAČASNE ODREDBE

Tu pa potem na dolgo in široko najprej opišete razloge, kaj se je vse dogajalo in utemlejite zakaj bi želeli začsno odredbo. Pa če imete kakšen dokaz pripišete na koncu t.i. spisa Dokazi: in jih po alinejah napišete.

Nato sledi stavek:

Glede na navedeno predlagatelj predlaga izdajo naslednje začasne odredbe:
– po alinejah naštejete.

Kraj in datum Podpis

To je to!

Če bi meni partner, rekel da sin ne sme iti biti zraven, ga pustim pri prvi kanti. Zakaj pa sina zavrača mi pa ni jasno, ker je ziva kopija oceta, tako po izgledu, kot karakterno. Sin pa tudi zarvača stike, ker pride oče po njega vsake kvatre in se nič za njega ne zanima. Sin je pa pa star 7 let.

Kaj se bo zgodilo, stiki se bodo zmanjsali oz se bolj prilagodili sinovim potrebam. Pa stikov med počitnicami ne bo.

To potem date predlog za ponovno določitev stikov.

Ni prav, da je tako, a nekateri niso ljudje, ki bi mislili kaj dle kot od tega kaj sami želijo. Ne morete mu vsilit tega, da bi bil oče. Dokler sam tega ne dojame lahko vi skačete po trepalnicah, pa se ne bo spremenilo čisto nič.

Se pa strinjam, da če bi meni partner rekel, da ne smejo moji otroci biti pri njemu…jao, bi kaj kmalu spoznal, da lahko greš tudi čez okno ven.

Se splaca sploh vložiti predlog za spremembo in zapravljati čas in denar, učinka pa ne bo nobenega? Bila sem že na Csd za potrdilo o nestrinjanju in čakam, da še njega pokličejo.

Če imaste tehtni razlog ja. Taksa pa stane tako tam okoli 35 €, pa še to lahko date vlogo noter za oprostitev.

Če ne drugega imaste črno na belem.

V bistvu je pa tako, če vam trenutno situacija ustreza, tudi to, ad ni stikov, pol jaz na vašem mestu ne bi nekaj bockala. Če mu ni, mu pač ni.

Bom počakala kaj bo povedal na Csd in se potem odločila. Sedanja situacija mi ne ustreza, ker ne morem nič planirati.

Pozdravljena Alenka.

Napisati moram začasno odredbo za skrbništvo mladoletnih otrok, ker se nisem ločena in se bom odselila iz skupnega bivališča. Mi lahko lepo prosim pomagate…
HVALA

Pozdravljeni,

lažje bo če mi pišete v zs ali na mail: [email protected].

Lp

New Report

Close