Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Prepoved približevanja

Prepoved približevanja

Če se zaradi družinskega nasilja možu izreče prepoved približevanja ali se ga s tem odjavi tudi iz stalnega bivališča?

Ne. To sta dve različni zadevi. Odjava stalnega bivališča se ureja na upravni enoti, če nekdo ne živi več na naslovu stalnega bivališča in se ugotavlja dejansko stanje.

Ne, lahko se ga odstrani iz stanovanja za določen čas. Vprašaj na policijsko postajo ali pa na prvo socialno pomoč na CSD, najdeš pa verjetno tudi kje na spletu. Mislim da sem nekje prebrala da gre za obdobje 15 dni, odvisno pa za kako stopnjo nasilja gre ipd.

57. člen zakona o nalogah in pooblastilih policije določa ravnanja ob izreku prepovedi približevanja.
Gre za enega bolj idiotskih ukrepov policije, kjer bi jaz v takem primeru zaprosil, da se mi izrek izreče za dobo najmanj 100 let. Kaj bi le silil k ženski, ki ni vredna, da mrzla voda mimo nje teče, he, he….To mojo bivšo še danes do skrajnosti matra, na kar jo zellooo rad opomnim, vse od trenutka, ko sem jo zapustil dalje.

Kolotek,
glede na to, da si tako prepotenten, sem sigurna, da te je ona zapustila, oziroma si ji naredil ful veliko uslugo, da si se odstranil iz njenega življenja.

Saj prepoved ni namenjena tistim, ki ne silijo k ženi proti njeni volji (in to seveda podkrepijo z nasiljem in neprimernim vedenjem).
Ne vem, zakaj čisto vsak pasji prdec povežeš s svojo situacijo, tudi če se te niti v sanjah ne tiče.

Žal iz tvoje sigurnosti ne bo nič. Razen, če ti bolj veš, kaj se je dogajalo med mano in bivšo. Tudi v tem primeru si povedala vse o sebi, zato si nevredna vsake replike.

Saj prepoved ni namenjena tistim, ki ne silijo k ženi proti njeni volji (in to seveda podkrepijo z nasiljem in neprimernim vedenjem).
Ne vem, zakaj čisto vsak pasji prdec povežeš s svojo situacijo, tudi če se te niti v sanjah ne tiče.[/quote]

Aha, ocitno je bivsa kotlotku dala prepoved priblizevanja, zdaj pa se izgovarja: saj se ji sploh nisem hotel priblizat, hahaha. Ja ja, kteri zenski z otroci se pa da vlacit po sodiscih in policijah, ce res ni kaj na tem in je terorizirana iz strani bivsega. Eni res tezko razumejo konec in basta.

Kotlotek, VSAKA ZENSKA KI JE SKRBNA DO SVOJEGA OTROKA JE VREDNA SPOSTOVANJA, ali si bil tudi ti vzgajan, da so zenske dobre samo za pretepanje in pluvanje po njih? Pol me ne cudi ne to da si ostal brez svoje druzine z otrokom, ne to da si zagrenjen in ne to, da si sovrazen do zensk. V koncni fazi si le zrtev napacne vzgoje in vzorcev, trpis pa najbolj sam. Ce hoces stresat jezo nad zenskim spolom, zacni pri svoji materi ki je dopuscala taksno vzgojo in te je vzgojila v kronicno nesrecnega cloveka in pri ocetu, ki ni znal s teboj govorit in ti prikazat pomembnost in vrednost zensk. Lej, ce tvoja mati ni bila vredna pocenega grosa, se to ne pomeni, da so vse mame slabe ;).

Meni je moj biser ravno placal dvotedenski dopust na kanarskih, da sem se malo spocila od tezkega ritma in pri njem je sla ta preobrazba en dva tri, ker je dobil dvakrat fejst po nosu od mocnejsih ;). Bi vsaki zenski ki ima opravka z zenskomrznezi priporocala kaj taksnega.

Saj prepoved ni namenjena tistim, ki ne silijo k ženi proti njeni volji (in to seveda podkrepijo z nasiljem in neprimernim vedenjem).
Ne vem, zakaj čisto vsak pasji prdec povežeš s svojo situacijo, tudi če se te niti v sanjah ne tiče.[/quote]

Aha, ocitno je bivsa kotlotku dala prepoved priblizevanja, zdaj pa se izgovarja: saj se ji sploh nisem hotel priblizat, hahaha. Ja ja, kteri zenski z otroci se pa da vlacit po sodiscih in policijah, ce res ni kaj na tem in je terorizirana iz strani bivsega. Eni res tezko razumejo konec in basta.

Kotlotek, VSAKA ZENSKA KI JE SKRBNA DO SVOJEGA OTROKA JE VREDNA SPOSTOVANJA, ali si bil tudi ti vzgajan, da so zenske dobre samo za pretepanje in pluvanje po njih? Pol me ne cudi ne to da si ostal brez svoje druzine z otrokom, ne to da si zagrenjen in ne to, da si sovrazen do zensk. V koncni fazi si le zrtev napacne vzgoje in vzorcev, trpis pa najbolj sam. Ce hoces stresat jezo nad zenskim spolom, zacni pri svoji materi ki je dopuscala taksno vzgojo in te je vzgojila v kronicno nesrecnega cloveka in pri ocetu, ki ni znal s teboj govorit in ti prikazat pomembnost in vrednost zensk. Lej, ce tvoja mati ni bila vredna pocenega grosa, se to ne pomeni, da so vse mame slabe ;).

Meni je moj biser ravno placal dvotedenski dopust na kanarskih, da sem se malo spocila od tezkega ritma in pri njem je sla ta preobrazba en dva tri, ker je dobil dvakrat fejst po nosu od mocnejsih ;). Bi vsaki zenski ki ima opravka z zenskomrznezi priporocala kaj taksnega.[/quote]

A ti misliš, da si kaj boljša? Stresaš jezo, podcenuješ in pljuvaš po moških,itd…delaš točno to kar očitaš njemu:))))))
Kolotek je biser napram tebe, še pol ne tako pokvarjen, zafrustriran, mentalno omejen in za povrhu, hvala bogu, ni tako nepismen kot ti…skozi njegove prispevke se z lahkoto prebijem, skozi tvoje bi rabila prevajalca s približno enako nizkim IQ kot je tvoj.

PS: me zanima ,če boš spet začela pisat poste v mojem nik name, kot to storiš vselej, ko ti zmanja “municije”.

Toliko o nenasilju žensk. Vsem tistim, ki za to še nikjer in nikoli niste slišale. Malo se sprehodite podrobneje po tem forumu in ga je na kupe. Aha, NoNi ploskaš tistim, ki so prebunkali tvojega bisera, ki ti plačuje počitnice?? Ko ga boš sama prebunkala in si plačala počitnice boš morda tudi sama ena, dve, tri deležna preobrazbe. Do takrat pa te prepuščam tvojemu prepričanju.

Srce moje, nihce ga ni nabunkal, samo prestrasil, jaz sem bila edina, ki ga je klofnila, je pa res, da sem imela ob sebi dva taksna, zaradi katerih ni upal vzgat nazaj. Hja, tako je, ko se mocnejsi spravlja na sibkejsega, to ne gre.
Pocitnice je placal sam, brez izsiljevanja, kvecjemu obratno, ker bi rad prisel nazaj, saj ves, Lassie se vraca hahah 😉

Prestrašil?? Kako prestrašil?? Nenasilno prestrašil? Po tvojem nalogu ali se je zameril polovici sveta? Ti si ga klofnila, perla nenasilna?? Mar ne govorim ravno o tem? Nasilje žensk je prisotno tu in sedaj. Nič manj ga ni kot moškega, le da se v ušesa družbe lansira le zvečine moško nasilje kar v očeh družbe izpade kot stanje, kjer je ženska večna žrtev. Lassie se vraša?? Mar pomeni to, da sedaj na forumu razglašaš, da si se spečala s psom in v to verjameš še danes?

New Report

Close