Forum.Over.Net

Enostarševske družine

Biti starš v enostarševski družini pomeni biti odgovoren za vse - vzgojo, gospodinjstvo, finance. Na tem forumu boste našli odgovore na vprašanja, ki vas težijo in o katerih si ne upate govoriti.

vzdrževani loverboyi

Default avatar

Žabkica3

Punce,
najlepša hvala za vašo podporo....
Danes mu ne bom odpisala na njegov SMS...
Preživela sem lep dan.

Neva se strinjam, sem tak človek, da rabim družbo...mogoče nova spoznanstava, najraje povem, da bi se znorela, da bi plesala, da bi se po dolgem času nasmejala...da bi šla nekam žurirat, se zabavat....

Da prebrodim to mojo bolečino, ki jo težko obvaludej...

Če je res kakšna za kakšno debato...za kakšno zabava ali pa kar tako...se priporočam, da se mogoče malo nasmejemo, ker je bilo dovolj teh solz...

Ker ko sem bila žalostna, ko sem pokleknila me je vedno še bolj zabil in užival, celo ego se mu je povzdignil in bil zelo močan...sedeva si je msilil pa kaj lahko delam, bog sem zanjo, ko sem se postavila nazaj in mu povedala par krepkih se je takoj začel nekaj opravičevat...

Sem iz bližine Ljubljane...
Če je res katera za družbo, se priporočam...
Drugače me je pa najbolj strah noči, ko ne morem spat...

Hvala vam...
Default avatar

Žabkica3

Oprosti Neva,
kako se pa to javim :)))) za zs.

lp
Default avatar

NevaM

pod mojim postom imaš na voljo da pošlješ zs, samo prijavi se. Če bi bila prijavljena, bi ti tudi jaz lahko pošiljala zs.

drži se tačas.
Default avatar

Rakica 77

Žabkica3 je napisal/a:
Sem iz bližine Ljubljane...
Če je res katera za družbo, se priporočam...
Drugače me je pa najbolj strah noči, ko ne morem spat...

Hvala vam...
Jaz sem tudi iz okolice ... mogoče si pa blizu pa bi lahko priletela kdaj na kavo. ;)

Piši na zs (ko se boš prijavila seveda)
Default avatar

Žabkica3

Punce, grem tja pod prijavo, vpišem svoj email naslov in me zanima, če je skrit potem? :)))
Joj se opravičujem, ker tolk kompliciram...samo bi imela skritega....
Default avatar

Rakica 77

V moji nadzorni plošči poišči nastavitve e-naslova in tam odstrani kljukico kjer je napisano, da dovoliš, da se tvoj naslov vidi.
Default avatar

Žabkica33

Nekaj ne bo v redu...

Sem se poskušala registrirat ne uspem...
Poskušam zdaj pisat pok Žabkica 3..mi pravi, da je ime že zasedeno, da naj se prijavim, se ponovno želim prijativ mi ne dovoli....

Kaj naj naredim...

Rada bi se z vami zmenila pod sz pa ne gre...
Default avatar

lunca2

to pomeni, da tak nick kot ga zelis imeti uporablja ze nekdo drug... spomni se drugo ime, al pa kaksno drugo stevilko daj za nickom...