Najdi forum

socialna delavka

Ali lahko socialna delavka prepričuje najstnika da naj se ponovno odloči za stike z očetom,čeprav se mu je oče pred leti odrekel ,mu je oče samo na papirju,nikoli ni skrbel za njega,ga imel rad,ga vzgajal,mu nudil oporo,itd,v bistvu je otrok imel od njega le psihično in fizično nasilje.Oče je psihični bolnik še zdaj,ogroža sebe in druge,polno kartotek na policiji,delal samomor,ne briga se zase.Na csd ju se sploh niso pozanimali kakšen je oče,nimajo pojma kakšne kartoteke ima vse na policiji,kakšna grozodejstva vse počne okoli,a oni pa zahtevajo in posiljujejo sina naj se odloči za stike z njim?Mislim kje je meja?Kje so pravice otrok? Otrok ne želi slišat o biološkem očetu ,saj je potreboval celo leto da je pozabil grozodejstva ki mu jih je storil.Mojega partnerja je sprejel kot očeta in ta tudi skrbi zanj in se ukvarja z njim,se uči z njim,gre k zdravniku njim,hodi na sestanke.Res se imata rada .Bojim se če otroku samo omenim ponovne stike z biološkim očetom se mu bo duševno stanje ponovno poslabšalo,med stiki je preživljal namreč več let hudo krizo in jaz budalo sem upoštevala vse strokovne delavke in spodbujala te stike čeprav so otroku škodili.Ker mi na csd niso hoteli pomagati se je oglasila šola katero otrok obiskuje,otrok se je učitelju potožil in so jih napotili naprej naj ukrepajo zaradi psihične in fizičnega nasilja.Tako so se zganili.In sedaj ponovno vztrajajo zaradi stikov.Kako še naj otroka zaščitim?

New Report

Close