Najdi forum

kako pri vas?

Zanima me, kako zgleda pri vas, ko pride bivši partner po otroka? Otrok star nad 10 let. Ali pa počaka pred hišo ali pride k vam v stanovanje in ga tam “čaka” vsaj eno uro? Kako je, ko otroka pripelje nazaj?

pri meni je tako , da se skupaj z hčerko od moje nove partnerke ali pa z novo partnerko, pripeljeva na naslov mojih otrok, parkiram na dvorišču , ki je malo stran od vhodnih vrat, sam počakam v avtu, hčerka ali pa nova partnerka gre po torbe od mojih otrok, do vhoda , in potem skupaj pridejo do avta, hvala bogu brez spremstva bivše. Zgodi se tudi , da moja otroka prej pokličem , da imata spakirane torbe in , da že čakata kako minuto prej zunaj, da se čimprej odpeljemo od tam. Za nazaj je pa podobno. Morem povedat, da najraj vidim, če pridejo moji otroci prej ven, da ni treba čakat, ker je meni in moji novi partnerki to skrajno mučno in nezaželjeno, ker nimava nobenga interesa se srečavati z bivšo, in se zdaj k sreči večkrat zgodi , da bivše ni na spregled, ko sprejemam in oddajam otroke. Sva pa dostikrat jezna zarad čakanja in se sprašujeva: kaj hudiča je bivša delala celi popoldan, da ni uspela spakirat ene torbe pravočasno..pa ni nikol pametne razlage za tako njeno neorganiziranost in zamujanje, kot samo, da šlampasta je bila in bo večno ostala.

New Report

Close