Najdi forum

Bolečine v predelu križa

Pozdravljeni.
Na vas se obračam z neslednjimi težavami. Pred približno dvema tednoma se mi je pojavila bolečina v predelu trtice. Odšla sem na masažo, vendar bolečina ni izginila. Zdravnica me je poslala na rtg hrbtenice in mi samo podala navodila, naj delam vaje za križ. Bolečina v trtici je počasi izginila, vendar se je sedaj pojavila v križu. Opravila sem ginekološki pregled, uz trebuha, dala kri in vse je bilo v redu. Naj povem da sem v zadnjem času pod stresom, žalostna, brez energije, utrujena. Zanima me ali gre za kaj hujšega, bi morala opravit še kakšno drugo preiskavo, saj me že malo skrbi vse skupaj? Hvala za odgovor že vnaprej in lep pozdrav.

Pozdravljeni,

priporočam, da opravite še slikanje lumbo-sakralne (ledveno-križnične) hrbtenice z magnetno resonanco, nato pa, da pridete na pregled s posnetki ter izvidi.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close